Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Dráp

8. září 2011 v 17:51 | Jiskra |  postavy
Dráp/Tygří měsíc
klan: Hromový klan/Stínový klan
barva očí:žlutá barva kožíšku: pruhovaný
povaha: silný,hrdý,prudký,ambiciozní
zajímavosti: Zabil Rudocha zástupce velitele v Hromovém klanu. Sice si ho velitelka nevybrala jako první možnost ale poté co zemřel v bitvě i Lev stal se zástupcem on. To mu ale nestačilo chtěl se stát velitelem a tak vymýšlel plán na odstranění samotné velitelky. S toulavkami napadl tábor Hromových a snažil se Modrou hvězdu(velitelku klanu)zabít. Hromový klan ho ale spolu s toulavkami vyhnal. Dráp se přidal ke Stínovému klanu a stal sejejich velitelem Tygřím měsícem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sněžěnka Sněžěnka | 23. prosince 2012 v 21:54 | Reagovat

Mizerný Dráp!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama