Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Říjen 2011

Ledový klan 5.část

29. října 2011 v 10:52 | Jiskra |  Ledový klan
Jiskra se vyjeveně dívala na Bleska. Byl taky učedník ale o něco starší. "Promiň Jiskro" olouval se "já jsem tě nepoznal". Pak se na ni podíval a oči mu zasvítili zvědavostí. "A co tady vlastně děláš ty?" zeptal se se zájmem. "Nás dneska s Plamínkem hodnotí" řekla Jiskra a opatrně se rozhlédla."Vážně a kdo vás hodnotí?" zeptal se Blesk a posadil se. Jiskra se zamračila. On si tady sedá jako by čekal že se sním budu vybavovat. Ne. Musí jít co kdyby tady někde byla velitelka. "Už musím jít" řekla,otočila se a vkráčela do podrostu. Nenápadně otočila hlavu a pohlédla na Bleska. Ten se na ní chvíli koukal pak pokrčila rameny,zvedl se a odkráčel pryč. Nemyslela to zle ne že by ho neměla ráda ale teď nemá čas na vybavování to bude mít potom pak za ním zajde a vysvětlí mu to.Rainpath s Ledoocasou se vrátili do tábora. Slunce už bylo vysoko a byl čas na oběd. Ledoocasá pomyslela na učedníky určitě už musí mít hlad. Doufala že je nenapadlo si kousek vzít pro sebe to by jim při hodnocení moc nepomohlo. Donesli kořist kterou ulovili při cestě do tábora na hromadu a vzali si svůj díl. Přidala se k nim Sněhová bouře. "Jak se daří učedníkům?" zeptala se. "Doufám že dobře." řekla Rainpath a přemýšlela kolikrát dnes už mluvila o učednících.Zářivá hvězda pozorovala Plamínka jak loví malou myšku. Správně přenesl váhu do stehen a ve správné chvíli vyrazil. Myš neměla šanci utéct. Hvězda byla spokojená oba učedníci udělali pokrok a dokonce veliký. Stávali se z nich výborní lovci. Velitelka měla podezření že jejich učitelky to moc dobře ví a chtěli aby je ona vyděla. Jak tak přemýšlela tak si uvědomyla že Plamínek jí už zmizel z dohledu. Když v tom ale stuhla ucítila cizí pach který se plížil stejným směrem kterým zmizel Plamínek. Přikrčila se a pomalu se plížila k vetřelci když v tom uslyšela bolestné zavytí "PLAMÍNKU!" zavolala žádná odpověď. Hvězda co nejrychleji vyrazila k místu odkud byl slyšet výkřik. Bála se nejhoršího.

Ledový klan 4.část

28. října 2011 v 21:34 | Jiskra |  Ledový klan
Prosím nekopírovat nic prosím.Ani se zdrojem. (nečekám že by někdo kopíroval píšu to jen aby to tu bylo kdyby to někdo nevěděl )

Jiskra se plížila zeleným podrostem. Byla nervozní. Pořád se bála že zrovna v tu chvíli kdy o tom přemýšlí stojí někdo okolo velitelka a pozorujeji. Někde blízko ucítila málé zvířátko. Automaticky se přikrčila,přenesla váhu do stehen a čekala na správnou chvíli. Pár zaječích délek od ní vyběhla z kapradí myš, postavila se na zadní a začichala. Jiskra vyrazila. Jednou tlapkou vyhodila myš do vzduchu,myš dopadla na záda a Jiskra to s ní rychle skoncovala. Teplé tělíčko vzala do zubů a odnášela si ho k místu kde měla zbytek kořisti. Najednou stuhla kousek o sebe uslyšela tiché našlapování. Vetřelec stál povětru takže ho necítila. Neznámí najednou vyskočil a dopadl jí na záda. Jiskra se postavila na zadní a přetočila se na záda. Kocour se jí ale pustil dřív než ho stačila povalit. Rychle se mu otočila tváří tvář. Všimla si jeho překvapeného výrazu a zarazila se. "Ty" řekla překvapeně"co tady děláš?"...............

můj zákoník klanů

28. října 2011 v 16:46 | Jiskra |  Ledový klan
1. Jako první nakrm klan až pak sebe


2. Postarej se o koťe i když je z jiného klanu


3. Za úplňku je mezi klany mír


4. Nezabíjej dokud nemusíš


5. Jeden klan nesmí vyhnat jiný z jejich loviště


6. Po smrti velitele se stane velitel jeho zástupce


7. Učedník se nemůže stát zástupcem ani velitelem


8. Zemřelí válečník musí být pohřben


9. BUĎ a ZŮSTAŇ věrný svému klanu.

Sněhová bouře

27. října 2011 v 19:49 | Jiskra |  členi Ledového klanu
Sněhová bouře
(Červenoočka)
postavení: matka
popis: zrzavá má černý prih na zádech a modré oči
povaha: uzavřená,milá,tichá a hodná
zajímavost: dokáže přiklonit na svou stranu kohokoliv

Blesk

27. října 2011 v 19:36 | Jiskra |  členi Ledového klanu
Blesk
(Noční trolejbus 409)
postavení: učedník
popis: zlatý kocourek s modrýma očima a černou špičkou ocasu
povaha: chytrý někdy i čestný ale umí být i zlý a krutý
zajímavost: má dlouhé ostré drápy, (bude zamilovaný do Jiskry :-D)


klan

26. října 2011 v 11:53 | Jiskra |  Ledový klan
velitelka: Zářivá hvězda

zástupkyně: Rainpath
učedník Jiskra

léčitelka: Temná Jiskra
učednice Cestička

válečníci: Ledoocasá
učedník Plamínek
Klidná harmonie
učednice Hvězdička
Černá bouře
učedník Blesk
Ostružinový dech
Lví slunce
Ostrovouska
učedník Mrštník
Stříbrný dráp
učedník Drápek
Tichá vichřice


učedníci: Jiskra
Plamínek
Blesk
Hvězdička
Drápek
Cestička
Mrštník
Stínka

matky: Sněhová bouře

Ledový klan 3.část

26. října 2011 v 10:37 | Jiskra |  Ledový klan
Když jsou prázdniny budu se sem snažit dávat věcí co nejvíc ale až začne škola tak toho asi zas tak nebude.


Ledový klan 2.část

24. října 2011 v 22:01 | Jiskra |  Ledový klan
Ledoocasá a Rainpath už na ně čekaly. U velkého dubu se učedníci obvykle trénovali v lezení,boji nebo plížení.Byla to malá planinka tak na pět kočičích délek u které stál velký dub. "Příště by jste mohli být dochvilnější!" řekla Rainpath když k nim zadýchaně doběhli. "Omlouváme se" řekla Jiskra své učitelce a omluvně sklonila hlavu. Plamínek svou kamarádku napodobyl. "No co příště přijďte včas" ukočila Ledoocasá. "Co dnes budeme dělat?" zeptal se nadšeně Plamínek. "Už trénujete řadu týdnů takže dnes budeme hodnotit vaše schopnosti." oznámila s úsměvem Rainpath. Učedníci se na sebe vystrašeně podívali. "Já a Rainpath vás nebudeme hodnotit protože jsme vás trénovali a mohli by jsme vám nadržovat" pokračovala Ledoocasá a rošťácky se ušklíbla. "A taky jsme chtěli aby se na vaše schopnosti podíval i někdo jiný!". "Takže" řekla Rainpath a nedokázala si odpustit krátkou odmlku "vás bude hodnotit Zářivá hvězda". Učedníci vyvalili oči.Velitelka klanu a hodnotit je? Jiskře se roztřásli tlapky a Plamínek zapomněl dýchat. "Nebojte se cvičili jste dlouho a pilně určitě to zvládnete" povzbudila je Ledoocasá."Tak Plamínku ty budeš lovit na území od pramenu po skalní planinku a Jiskra bude lovit od tůňky po bylinnou louku". řekla Rainpath. "Přejeme hodně štěstí". A obě válečnice se zvedli a nechali své učedníky pod velkým dubem.

Ledový klan 1.část

21. října 2011 v 22:33 | Jiskra |  Ledový klan
Jiskra se vzbudila a šťouchla do chlupatého klubíčka vedle sebe "Plamínku,vstávej". Plamínek neochotně otevřel jedno oko "Myslíš že na nás už čekají?". "Určitě slunce už dávno vyšlo zaspali jsme,jdeme." Plamínek okamžitě vyskočil a vyrazil z doupěte až vrazil do Černé bouře. "Omlouvám se" vyhrkl. Jiskra která vyšla hned za ním marskala vousky jak se snažila zadržet smích. "Příště si dávej větší pozor!" zaprskala Bouře a odešla pryč. Plamínek se za ní překvapeně díval. "Vždyť jsem nic neřekl!" postěžoval si. "Jo ty jsi do ní jenom vrazil a málem jsi jí povalil!" zasmála se Jiskra. Oba učedníci vyrazili spryntem z tábora. Proběhli šípkovým keřem (hlavním vchodem do tábora) a vyšplhali se po strmém kopci nahoru. Přeskočili padlý strom a razili si cestu k dubu u kterého na ně čekali jejich učitelé.

Plamínek

20. října 2011 v 21:12 | Jiskra |  členi Ledového klanu
Plamínek
(Keisi)
postavení: učedník
povaha: odvážný,divoký kocourek. Rád se směje,ale bere věci i dost vážně. Hodně hbitý a v boji chytrý a nelítostný.
jde mu: rychlý a vytrvalý běh
popis: Rezavý kocourek s červeným nádechem. Má bílou zadní levou nohu,pravou přední tlapku, špičku ocásku,tlamičku a bílou náprsenk. Má zelené do zlatova zbarvené oči.
zajímavost: V každém budí důvěru.


moje

5. října 2011 v 21:32 | Jiskra |  ostatní
Tyto diplomy mi vytvořila moje kamárádka je sice blbý je sem dávat ale já myslím že se jí vážně povedly a stojí zato je tu zveřejnit.

Ostružinový dech

5. října 2011 v 19:06 | Jiskra |  členi Ledového klanu
Ostružinový dech
postavení: válečník
popis: šedý kocour s jantarovýma očima a velkou jizvou přes oko
povaha: zlý,podlý ale věrný
co mu jde: boj
zajímavost: Je zamilovaný do Klidné harmonie. K té jizvě přišel při boji se Sněhovým klanem
Málem přišel o oko ale léčitelka ho zachránila. Bratr Rainpath.

Klidná harmonie

4. října 2011 v 20:25 | Jiskra |  členi Ledového klanu
Klidná harmonie
(Starstablik)
postavení: válečnice
popis: oči jasně světle modré a kožíšek zlatavě žlutý
povaha: milá,přátelská
co jí jde: má klidné harmonické chodya a skvěle plave,vidí v zakalených a průsvitných vodách

Ledoocasá

4. října 2011 v 19:58 | Jiskra |  členi Ledového klanu
Ledoocasá
(Karamelka,Karamelová hvězda)
postavení: válečnice
popis: černá se špičkou ocasu ledově modrou
povaha: hodná někdy i lstivá
co jí jde: plavat,šplhat,boj,lhát
zajímavost: je velmi krásná když chce umí oslnit většinu kocourů

Černá bouře

3. října 2011 v 15:11 | Jiskra |  členi Ledového klanu
Černá bouře
(Černý trolejbus 409)
popis: velká,černá kočka se zářivě janterovýma očima
postavení: válečnice
povaha: samotářská,jízlivá,tichá,chytrá
co jí jde: boj,obrana,lov
zajímavost: má talent na boj se psi a jezevci,její sestra Jasná tlapa je samotářka