Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Prosinec 2011

Otázka-Láska :-D

31. prosince 2011 v 23:02 | Jiskra |  ostatní
Chtěla bych se vás zeptat jestli si můžu dávat válečníky do párů jak chci. Už mám nějaké lásky vymyšlené :-D Tak jestli vám to nevadí??????????

Ledový klan 15. část

31. prosince 2011 v 22:30 | Jiskra |  Ledový klan
Tato kapitola bude kratší než ta minulá, ale doufám že se i přestak bude líbit :-D


Velitelka klanu zamířila ke kamenu z kterého obvykle mluvila ke klanu. Vyskočila na horu.
"Všechny kočky které jsou schopny samostatně lovit ať se sejdou na klanové shromáždění"
Kočky se pomalu začínaly scházet a posedaly si kolem velitelky.
"Bohužel, zajatkyně se ještě neprobudila, takže mám pro vás jinou veselejší zprávu." Kočky na ni se zájmem pohlédly.
"Jedna z našich matek mi oznámila že jedno její koťe je dost staré na to aby se stalo učedníkem." K velitelce docupitalo malé hnědé mourovaté koťe -brzy učedník- a nervozně se dívalo do země.
"Tento učedník bude ode dneška zván pod jménem Mrštník." řekla a dívala se na maličkého učedníka laskavým pohledem.
"Jeho učitelka bude..." řekla Zářivá a neodpustila si krátkou odmlku "Ostrovouska." Mladá válečnice popošla k učedníkovi a dotkli se nosy. Mrštník se na ni ustrašeně díval.
"Neboj" zašeptala mu "vedeš si skvěle." Učedník na ni vděčně pohlédl. Už nepůsobil tak vystrašeně.
"Ostrovousko ty sama jsi měla úžasného učitele Orla který je teď už s Hvězdným klanem..." v Hvězdině hlase zazněl žal "předej jeho moudrá slova která on říkával tobě Mrštníkovi. Shromáždění je u konce." Kočky se začali rozcházet a blahopřály mladému učedníkovi.
"Ahoj Mrštníku" uslyšel za sebou učedník. Byl tam Kamínek,Hvězdička, Cestička a Blesk.
"Ahoj" řekl nervozně.
Kamínek s Bleskem se na sebe pobaveně podívali. Pobavení tím jak je před němi malý učedník nervozni Hvězdička s Cestičkou ne ně pohoršeně pophlédly.
"Těšíš se na výcvik Mrštníku?" zeptala se Cestička aby se necítil tak nervozně.
"Jo těším" odpověděl Mrštník.
"Neboj to tě brzo přejde." řekl lišácky Blesk a ušklíbl se.
"Ale,ale co to slyším?" Blesk polekaně nadskočil. Zrovna kolem nich procházela Ledoocasá.
"Já,já" koktal. Mrštník se na něj vyjeveně díval. Kamínek zadržoval smích a Cestička s Hvězdičkou se na něj dívaly pohledem typu Dobře ti tak. Ledoocasá se na ně usmála, protočila oči a odešla.
"Kde je vlastně Jiskra?" zeptala se Cestička.
"Myslím že se šla podívat za Plamínkem" odpověděla Hvězdička. Všimla si jak Blesk ztuhnul když to řekla, když si ale všiml že ho pozoruje zase se uvolnil a dělal jako by nic.
"Myslím že tu ale brzo bude." řekla a jako na zavolanou se k nim připojila zadýchaná Jiskra.
Podívala se na Mrštníka a usmála se.
"Plamínek ti gratuluje a já taky." řekla zadýchaně.
"Co tu tak postáváte?" ozval se jim za zády hlas. Byla to Rainpath.
"Nemůžeme si dovolit, aby všichni učedníci jen tak postávali uprostřed tábora."
"Vidíš, nedopřejí nám ani chvíli odpočinku" šeptl potichu Blesk Mrštníkovi.
"Jiskro, pojď se mnou a vy ostatní vaši učitelé na vás také jistě čekají." řekla Rainpath naoko přísně.
Jiskra si povzdechla.
"Tak zatím" řekla a vydala se za svou učitelkou. Ostatní učedníci se také buď vydali na lov nebo šli za svými učitely.


Ledový klan 14. část

31. prosince 2011 v 20:40 | Jiskra |  Ledový klan
Tady je další silvestrovská :-D kapitola příběhu. Ať se líbí.


Zářivá seděla ve svém doupěti společně s dvěmi učednicemi a Harmonií.
"Tak kdo je to a jak se to zkrátka celé semlelo?" zeptala se. Hvězdička s Klidnou harmonií se otočili na Jiskru. Ona tam byla od, začátku oni přišli až potom.
"No, já jsem lovila a pak jsem uviděla v křoví něčí srst. A tak jsem vyrazila. Překvapila jsem ji, řekla jsem aby opustila naše teritorium. Ona ale jen povolila svaly a zeptala se jestli jsem z Ledového klanu. Tak jsem jí řekla že je na území Ledových a aby ho rychle opustila. Ona ale řekla že mi nechce ublížit že se jmenuje Stínka a pak ještě dodala že..." Jiskře vyschlo v krku a na chvíli se odmlčela. Hvězda ji pobídla aby pokračovala. Jiskra nabrala dech.
"Řekla že ji mám k tobě dovést. Že náš klan se řítí do záhuby." řekla skoro nesrozumitelně. Nachvíli zavládlo ticho. Jiskra nervozně pohlédla na svou velitelku. Zářivá upírala nepřítomný výraz někam do prázdna.
"A co bylo dál?" zeptala se překvapivě klidným a laskavým hlasem. Upřela své zelené oči na Jiskru.
"Pak už jsem se nic nedozvěděla. Já jsem nevěděla co je zač, nechtěla jsem ji dovést do našeho tábora kdyby náhodou lhala" dodala rychle.
"Málem jsme se do sebe znovu pustili, ale pak tam přišly Hvězdička s Klidnou harmonií." Hvězdin pohled se přenesl na Klidnou.
"Zrovna jsme s Hvězdičkou trénovaly boj, ucítily jsme cizý pach a pak zavrčení, okamžitě jsme se rozběhly a našli jsme tam Jiskru s cizí kočkou jak stojí proti sobě a syčí na sebe." Na chvíly se odmlčela.
"Zeptala jsem se co se děje a pak jsem jí řekla aby zmizela. Ona ale zůstala na místě." Klidná se najednou potutelně usmála.
"Byla to náhoda že jsme zrovna dnes s Hvězdičkou trénovaly boj. A také jsem ji učila šikovné údery kterými útočníka pouze omráčíš. Když jsem na ni kývla pochopila a omráčila ji. Pak jsem ji pouze donesly do tábora." Podívala se na velitelku a kvapně dodala.
"Já jsem myslela že to tak bude nejlepší nevíme co je zač, a kdyby mluvila pravdu možná má pro nás zajímavé informace. Ale pro jistotu jsme ji omráčili aby neznala cestu do tábora." Hvězda přikývla.
"Děkuji, nejspíš nám nezbývá nic jiného než čekat až se probudí." s těmito slovy odešli Hvězdička,Jiskra a Klidná z velitelčina doupěte.


Stříbrný dráp,Ostrovouska a Lví slunce seděli kousek od Stínky a obezřetně ji pozorovali.
"Co myslíte, co je zač?" zeptala se Ostrovouska svých druhů.
"Nevím doufám že nám to poví sama, až se probudí." odpověděla Lví slunce.
Najednou tři kočky ztuhly. Stínka nepatrně mrskla ocáskem a pohnula hlavou.
"Už se probouzí." řekl Stříbrný a postavil se za Stínku.
"Dojdu to říct Zářivé hvězdě" sykla Ostrovouska a odběhla pryč.
"Neměli bychom zavolat Černou Jiskru?" zeptal se Stříbrný. Lví kývla. Popoběhla kousek k léčitelskému doupšti a zavolala do vnitř.
"Černá, ta malá se už probouzí." Stříbrný se na ni překvapeně otočil. Čekal že ji nazve jinak než "ta malá". Lví si toho ,ale nevšimla.
Léčitelka vyběhla z doupěte a zamířila ke zrzavé hromádce srsti :-D. Ve stejné chvíli přiběhla i velitelka s Ostrovouskou v patách. Kočky z celého klanu se začaly pomalu zhromažďovat okolo. I Plamínek vykulhal ven. Ledoocasá na něj nesouhlasně pohlédla. Velitelka se otočila ke klanu. Nebylo potřeba klan svolávat nebo utišovat. Všichni se nedočkavě dívali na Hvězdu.
"Chápu že jste zvědaví" řekla a pousmála se"ale, kdyby se probrala a měla kolem sebe tolik koček mohlo by ji to vyděsit."
"Koho zajímá jestli se vyděsí, ona byla na našem území." vykřila Čermá bouře. Zářivá jí věnovala chladný pohled, ale jinak si jí nevšímala.
"Ostružinový, Ledoocasá a Stříbrný dráp ji odnesou do..." zamyslela se.
"Do mého doupěte." doplnila ji léčitelka. Hvězda kývla. Pak se otočila ke klanu.
"Hned jak se dozvím kdo je a co se děje oznámím vám to." Řečené kočky vzali Stínku a odnesli ji léčitelčina doupěte. Velitelka je následovala. Potom na ně kývla. Válečníci mrskli ocasy a vyšli ven.
"Černá jiskro prosím ty tu zůstaň také." Léčitelka se sklonila ke kočičce.
"To je divné vždyť se před chvílí ptobouzela." potom ale jen pokrčila rameny "nejspíš se jí jen něco zdálo."
"Počkáme až se probudí. Vždyť je ještě téměř koťe. Je asi skoro stejně stará jako Jiskra s Plamínkem." Hvezda si povzdechla.
"Dojdi pro mě až se probudí." Pak se otočila a vyšla z doupěte. Teď byl čas aby klanu oznámila veselejší novinu.

Mrštník

29. prosince 2011 v 12:41 | Jiskra |  členi Ledového klanu
Mrštník
(Liz)
postavení: učedník
popis: je to malý hnědý mourovatý kocourek a modráma očima, na přední tlapce má jizvu
povaha: je zamlklý, hodný, energický v boji je vytrvalý a chytrý
co mu jde: lezení po stromech boj
zajímavost: Je malý jako koťe, kvůli tomu se mu ostatní často posmívajím, ale on to už moc neřeší směje se s nimi.

Ledový klan 13.část

26. prosince 2011 v 20:07 | Jiskra |  Ledový klan
Do tohoto příběhu se pokusím dát všechny kočky které tam zatím nebyly. Tak mi držte packy :-)Zářivá následovaná dvěmi učednicemi a mladou válečnicí zašla do svého doupěte, aby si vyslechla celý příběh. Kočky nevěděli co se děje a zmateně pobíhali po táboře. Některé se podezřívavě dívali na Stínku, která ležela uprostřed tábora nevidomá o tom co se dělo kolem ní.Nakonec situaci uklidnila Rainpath.
"Ticho" překřičela halas koček. Kočky na ni nedočkavě pohlédly.
"Zatím ani já nevím co se přesně děje. I velitelka se teprve teď od Hvězdičky, Harmonie a mé učednice dozvídá co se stalo. Než nám to ale vysvětlí budeme pokračovat v našem denním programu."
"A co bude s ní?" vykřikl Stříbrný dráp a trhl ouškem směrem ke Stínce. "Necháme ji uprostřed našeho tábora?"
Zástupkyně na kocourka upřeně pohlédla.
" Teď momentálně nám moc ublížit nemůže že?!" řekla a pohlédla ke Stínce ležící v trávě. Ostatní kočky se podívali stejnám směrem. Vedle Stínky stála Tajemná cesta-léčitelská učednice a pomáhala své učitelce. Pod pohledy tolika koček se skrčila. Nikdy nebyla dvakrát oblíbená. Bylo to kvůli tomu že se nenarodila v klanu. Prostě se tu nějak objevila, ani ona sama si nebyla jistá jak. Ale mezi učedníky si našla skvělé přátelé a i válečníci si ji oblíbili.
"Ale i tak určím tři válečníky kteří ji budou hlídat. Bude to Lví slunce,Ostrovouska a Stříbrný dráp. Řečené kočky kývly.
"Můžete se rozejít. Jen Drápku." řekla a učedník se na ni otočil. "Protože tvůj učitel tě nemůže trénovat, a Jiskra i hvězdička nemají trénink a Plamínek ještě netrénuje tak budeš trénovat s Bleskem." Drápek kývl a zašklebil se na Bleska který se k němu blížil. Kočky se rozešli aby splnili své úkoly.


"Tak pojďte vy dva." řekla Černá bouře dvou učedníkům a vyrazila z tábora. Blesk protočil oči a následoval svou učitelku. Drápek zamrskal vousky a rozběhl se za ním. Vyrazili ven z tábora a šplhali do strmého kopce.

Ledoocasá přecházela po táboře neměla teď nic na práci. Lovit šlo plno koček. Její učedník nemohl trénovat a.... Ano to bylo ono. Půjde navštívit Plamínka. Přeběhla tábor a zastavila se před léčitelským doupětem.
"Temná?" zavolala. Nikdo se neozval.
"Temná? Plamínku?" řekla trochu hlasitěji.
"Ledoocasá." uslyšela Plamínka "Temná jiskra tady není." Ledoocasá vešla dovnitř. Její učedník ležel v koutě doupěte.
"Plamínku" řekla popošla k němu a posadila se"je ti už líp?" Plamínek se usmál.
"Ano už je mi dobře. Temná říká, že zítra bych mohl zase začít trénovat ,ale prý mám být opatrný." řekl Plamínek a zakoulel očima.Ledoocasá věděla že by ho měla napomenout ale neudělala to.
"Dobře tak zítra můžeme začít. Jsem ráda že už začneme, už jsem se nudila naše trénování mi chybělo. A neboj, všechno rychle doženeš." Plamínek přikývl. Ledoocasá se postavila.
"Tak ahoj Plamínku zítra se uvidíme." řekla a vyšla z léčitelčina doupěte.

Sněhová boře byla na lovu. Zastavila se a zavětřila. Ucítila příjemnou vůni kořisti. Přikrčila se a blížila se ke zdroji. Ano tam byla. Kousek od ní pod kapradím byla malá myš. Soustředila se na své nohy. Přenesla váhu do stehen. Myš ale vyrazila ještě dřív než stihla zaůtočit nejspíš něco vycítila. Ledoocasá se nevrle otočila že tak snadno přišla o kořist. Ucítila jak jí na srst padali první kapky deště.
"A ještě k tomu tohle." zanaříkala.


Tuto krásnou ilustraci namalovala Keisi a já jí moc děkuji. Jsou krásné že?! Druhá je u deváté časti tak se podívejte.


Pro mě tipické

25. prosince 2011 v 22:13 | Jiskra |  ostatní
Samozřejmě. Zrovna teď jsem psala třičtvrtě hodiny 13. část příběhu. A pak jsem při překlikáváni stránek omylem stiskla křížek. Takže se mi to celé vymazalo. Ach jo. Dnes už ho psát nebudu. Snad zítra ale chápete tohle vážně dokáže naštvat. :-)

Vaše momentálně mírně naštvaná Jiskra :-)

Cestička

25. prosince 2011 v 21:29 | Jiskra |  členi Ledového klanu
Cestička (později Tajemná cesta)
(Liz)
postavení: léčitelská učednice
popis: je to černošedá kočička se zelenomodrýma očima
povaha: tichá,učenlivá. hodná,silná,tajemná
zajímavost: Není ze žádného klanu, prostě jednou přišla, ale nikdo jí skoro nepříjmul, o své minulosti nikomu neříka, protože si většinu ani sama nepamatuje

Krásné Vánoce

24. prosince 2011 v 0:01 | Jiskra |  ostatní
Tak dnes je Štědrý večer. Chtěla bych popřát krásné vánoce a šťastný nový rok všem diokým i nedivokým kočkám,lidem prostě všem. Těm co mi na blog chodí i nechodí. Zkrátká užijte si nádherné vánoce,nádherné prázdniny a krásný nový rok.
A nezapomeňte. Zákon koček je nadevše.
přeje Jiskra

Ledový klan 12.část

22. prosince 2011 v 16:58 | Jiskra |  Ledový klan
V táboře
Rainpath s Ledoocasou došli k Zářivé hvězdě. "Zářivá hvězdo co se děje?" zeptala se Rainpath.
"Jen jsem vám chtěla říct jak dopadlo hodnocení učedníků." Rainpath s Ledoocasou napjatě poslouchali.
"Oba dva učedníci jsou vážně výborní lovci. Udělali jste s nimi výborný kus práce." otočila se k Rainpath.
"Jiskra je rychlý běžec a je chytrá. Myslím že z ní bude skvělá válečnice a také myslím že to dotáhne daleko stejně jako její učitelka." Rainpath potěšeně zklonila hlavu. Zářivá se podívala na druhou válečnici.
"Plamínek je Jiskřin bratr a stejně jako ona i on je mrštný,chytrý a rychlý. Když byl zranění zvládl to jako kdyby byl hotový válečník i on se jistě dostane vysoko."Ledoocasá spokojeně přivřela oči. Najednou ale uslyšeli od vchodu do tábora překvapené výkřiky. Tři válečnice se tam okamžitě rozběhli.
"Co se to tu děje?" přehlušila všechny hvězda. U vchodu do tábora stála Jiskra a Hvězdička a kousek za nimi stála Klidná harmonie. Všechny tři kočky někoho nesli. Klidná harmonie pokývla učednicím a bezvládné tělo položili na zem.
Zářivá se vyděsila. Její klan by přece jen tak nikoho nezabil ne bo ano?
"Tato učednice byla na našem území" řekla hlasitě Harmonie "říkala že má důležitý vzkaz pro náš klan a pro tebe"řekla a otočila se k velitelce.Když si všimla velitelčina výrazu rychle dodala. "Není mrtvá je jen omráčená, nechtěla jsem jí ukazovat cestu do našeho tábora." vysvětlila. Zářivá přikývla.
"Odneste ji do prostřed tábora a hlídejte ji až se probrre tak mi přijďtě říct. A vy tři"otočila se na dvě učednice a Harmonii "pojďte se mnou a řekněte mi jak to celé bylo."
Jiskra následovala velitelku. Otočila se a pohlédla na Stínku kterou odnášeli do prostřed tábora. Všimla si jak k ní okamžitě vyběhla Temná jiskra.
"Jiskro,poběž" řekla Hvězdička. Jiskra popoběhla aby s nimi srovnala krok.

Vznik klanů

10. prosince 2011 v 21:47 | Jiskra |  Ledový klan

Před mnoha a mnoha úplňky na území, kde se dnes prohání čtyři klany, nebyl ani jeden. Bylo tu ale spoustu tulaček, koček, které se toulali po lese, jak chtěli a nerozlišovali žádná teritoria. Někdy žily třeba ve trojicích nebo ve dvou, ale i tato spojenectví často nevydržela dlouho.

Po nějaké době po jedné obzvlášť kruté zimě, při které hodně koček přišlo o život, se sešly na ostrůvku mezi toky dvou řek. Jeden ze starších kocourů tehdy prohlásil. "Pročpak bychom žili jako silní jednotlivci, když můžeme žít jako silný klan?".

Tu noc kočky poprvé odešly společně jako přátelé a druzi, kteří jdou za stejným cílem.

Zvolily si jednoho chytrého a silného kocoura, aby je vedl, jmenoval se Sokol. O nejmladší začaly pečovat kočky a kocouři lovili potravu. Žádní válečníci nebyli potřeba. Zatím.

Dva kocouři Srstík, Kamínek a jedna kočka Poštolka ale nesouhlasili s rozhodnutím velitele. Nechtěli, aby je někdo vedl. Začali v klanu šířit nesouhlas a snažili se převést kočky na svou stranu. Velitel vycítil, že jeho klan není jednotný. Kočky se začaly obracet proti sobě a jednou se to strhlo až ke rvačce. Nakonec musel zasáhnout velitel. "Náš klan není jednotný. Takže ani silný. Kdo chce, může odejít." Tohoto okamžiku hned využili Kamínek, Poštolka a Srstík. Společně se svými nejbližšími opustili tábor. O chvíli později se rozešli a založili vlastní domov, vlastní klan.
O nejbližším úplňku se čtyři velitelé i se svými kočkami sešli na ostrůvku. Dohodli se na rozdělení území a shromáždění o každém úplňku. Tu noc se jedné kočce z každého klanu zdál sen. Viděly v něm své předky a příbuzné jejich příbuzných. Všechny zemřelé kočky. Uviděly Hvězdný klan. Takový dar dostali léčitelé a léčitelky. Od té doby k nim někdy promlouvají a pomáhají v úzkých.

Každý klan měl svého velitele a od této chvíle i léčitele. Měl své matky, které se staraly o koťata a učedníky. Ale hlavně válečníky. Od té doby, co se klan obrátil proti sobě, kočky nikdy jiným klanům nevěřily. A od té doby jsou válečníci vždy ve střehu.
A tak vznikli klany, které i když možná v lese dávno nebudou, jejich odvaha,síla a věrnost tu bude navždy.

Ledový klan 11.část

9. prosince 2011 v 21:40 | Jiskra |  Ledový klan
Myslím že tato kapitola vás moc neuspokojí protože zase není jistý konec. Co myslíte jak to se Stínkou dopadlo???


Z křoví vyskočila Klidná harmonie a Hvězdička jí byla v patách. Stínka se nejdřív vystrašeně přikrčila, vypadala že se pokusí utéct ale nakonec zůstala stát pevně na místě a vyzívavě se dívala na mladou válečnici.
"Co se to tu děje!" zasyčela Harmonie. Nenápadně kývla na Hvězdičku aby se postavila za Stínku, kdyby se vetřelkyně náhodou pokusil utéct musela by se probojovat..
"Našla jsem ji na našem území" odpověděla Jiskra. Už ale na cizí učednici nevzhlížela s nepřátelstvím. Spíš se obávala co by se jí mohlo stát. Přece jenom třeba se jen ztratila. Jiskra zatřepala hlavou aby se zbavila vtíravému pocitu lítosti nad tou cizí kočkou.
"Zmiz odsut!" zavrčela na ni Harmonie. Stínka protočila oči.
"Ne" řekla klidně už ji zřejmě nebavilo to pořád opakovat.
Klidná harmonie se na ni zvídavě zadívala.
"Ne?" opáčila.
"Zaveďte mě k vám do tábora.Chci vám pomoct." řekla s nadějí v hlase Stínka.
Harmonie se podívala na Hvězdičku a kývla. Stínka se nestihla,otočit poslední co slyšela bylo překvapené zasyčení šedé učednice.

Drápek

9. prosince 2011 v 20:58 | Jiskra |  členi Ledového klanu
Omlouvám se že jsem tu nebyla. A omlouvám se Thementalist že Kamenného drápa přidávám až dneska ale je tu jedna reklamace. Nemůže se jmenovat Kamenný dráp protože je teprve učedník ale může se tak jmenovat jako válečník.
Zatím může být třeba Dráp nebo Drápek napišmi do komentářů jak to chceš. Zatím sem napíšu Kamenný dráp a až mi napíšeš učednické jméno tak to přepíšu.


Drápek (později Kamenný dráp)
(TheMentalist)
postavení: učedník
popis: Je to siamský kocourek.Takže je krémově zbarvený s tmavě hnědým pálením na obličeji,tlapkách a ocase.Oči má tmevě modré, skoro až do fialova zbarvené a velmi pronikavé.
povaha: flegmatický,línější kocourek,velice přátelský
dovednosti: hbitý a vytrvalý
zajímavost: V ostatních lidech probouzí důvěru. Takže se k němu později často přidají.

2. co a jak

3. prosince 2011 v 9:35 | Jiskra |  ostatní
Já když píší příběh tak je těžké dát tam všechny kočky. A já nechcí aby tady byl někdo kdo by doufal že tam bude a nebyl tam. Takže po druhé se mi sem prosím napište a napište i jméno své kočky vy co jste nebyly ani jednou v příběhu.
Děkuji Jiskra

Ledový klan 10.část

2. prosince 2011 v 19:30 | Jiskra |  Ledový klan
Další kratičká kapitolka.


Jiskra se na kočku nedůvěřivě zadívala. "Co jsi vůbec zač!" sykla nepřátelsky. Kočka netrpělivě mrskla ocáskem.
"Jmenuji se Stínka" řekla. A dřív než stačila pokračovat na ní Jiskra znovu zavrčela.
"A z jakého jsi klanu, když nepoznáš můj pach že se musíš ptát?" Stínka se posadila a upřeně se na Jiskru zadívala.
"Nepocházím z žádného klanu." už začínala být netrpělívá a to dost.Vyskočila na všechny čtyři "Jestli chceš pomoct svému klanu doveť mě k vaší velitelce. Rychle"
"Copak si nemyslíš že tě jen tak dovedu do našeho tábora." zavrčela učednice a také vyskočila. Kočky se do sebe opět málem pustili ale najednou s jednoho křoví vyskočila.........Pokračování příště

Co a jak

2. prosince 2011 v 18:40 | Jiskra |  ostatní
Tak co jak!! Já jsem se chtěla zeptat co by jste tu rádí třeba našli, nebo co by se tu mělo co nejdřív objevit třeba obrázky válečníků nebo další příběhy nebo tak prosim pište.