Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Ledový klan 12.část

22. prosince 2011 v 16:58 | Jiskra |  Ledový klan
V táboře
Rainpath s Ledoocasou došli k Zářivé hvězdě. "Zářivá hvězdo co se děje?" zeptala se Rainpath.
"Jen jsem vám chtěla říct jak dopadlo hodnocení učedníků." Rainpath s Ledoocasou napjatě poslouchali.
"Oba dva učedníci jsou vážně výborní lovci. Udělali jste s nimi výborný kus práce." otočila se k Rainpath.
"Jiskra je rychlý běžec a je chytrá. Myslím že z ní bude skvělá válečnice a také myslím že to dotáhne daleko stejně jako její učitelka." Rainpath potěšeně zklonila hlavu. Zářivá se podívala na druhou válečnici.
"Plamínek je Jiskřin bratr a stejně jako ona i on je mrštný,chytrý a rychlý. Když byl zranění zvládl to jako kdyby byl hotový válečník i on se jistě dostane vysoko."Ledoocasá spokojeně přivřela oči. Najednou ale uslyšeli od vchodu do tábora překvapené výkřiky. Tři válečnice se tam okamžitě rozběhli.
"Co se to tu děje?" přehlušila všechny hvězda. U vchodu do tábora stála Jiskra a Hvězdička a kousek za nimi stála Klidná harmonie. Všechny tři kočky někoho nesli. Klidná harmonie pokývla učednicím a bezvládné tělo položili na zem.
Zářivá se vyděsila. Její klan by přece jen tak nikoho nezabil ne bo ano?
"Tato učednice byla na našem území" řekla hlasitě Harmonie "říkala že má důležitý vzkaz pro náš klan a pro tebe"řekla a otočila se k velitelce.Když si všimla velitelčina výrazu rychle dodala. "Není mrtvá je jen omráčená, nechtěla jsem jí ukazovat cestu do našeho tábora." vysvětlila. Zářivá přikývla.
"Odneste ji do prostřed tábora a hlídejte ji až se probrre tak mi přijďtě říct. A vy tři"otočila se na dvě učednice a Harmonii "pojďte se mnou a řekněte mi jak to celé bylo."
Jiskra následovala velitelku. Otočila se a pohlédla na Stínku kterou odnášeli do prostřed tábora. Všimla si jak k ní okamžitě vyběhla Temná jiskra.
"Jiskro,poběž" řekla Hvězdička. Jiskra popoběhla aby s nimi srovnala krok.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou Divokou kočku máte nejradši?

Modrá hvězda 45.2% (38)
Ohnivous 11.9% (10)
Žlutozubka 10.7% (9)
Šedý pruh 3.6% (3)
Dráp 4.8% (4)
Býlý vichr 6% (5)
jiné 17.9% (15)

Komentáře

1 Inka Inka | E-mail | Web | 23. prosince 2011 v 20:44 | Reagovat

moc hezké, těším se na pokračování :-)

2 Jiskra Jiskra | Web | 23. prosince 2011 v 21:12 | Reagovat

[1]: děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama