Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Ledový klan 14. část

31. prosince 2011 v 20:40 | Jiskra |  Ledový klan
Tady je další silvestrovská :-D kapitola příběhu. Ať se líbí.


Zářivá seděla ve svém doupěti společně s dvěmi učednicemi a Harmonií.
"Tak kdo je to a jak se to zkrátka celé semlelo?" zeptala se. Hvězdička s Klidnou harmonií se otočili na Jiskru. Ona tam byla od, začátku oni přišli až potom.
"No, já jsem lovila a pak jsem uviděla v křoví něčí srst. A tak jsem vyrazila. Překvapila jsem ji, řekla jsem aby opustila naše teritorium. Ona ale jen povolila svaly a zeptala se jestli jsem z Ledového klanu. Tak jsem jí řekla že je na území Ledových a aby ho rychle opustila. Ona ale řekla že mi nechce ublížit že se jmenuje Stínka a pak ještě dodala že..." Jiskře vyschlo v krku a na chvíli se odmlčela. Hvězda ji pobídla aby pokračovala. Jiskra nabrala dech.
"Řekla že ji mám k tobě dovést. Že náš klan se řítí do záhuby." řekla skoro nesrozumitelně. Nachvíli zavládlo ticho. Jiskra nervozně pohlédla na svou velitelku. Zářivá upírala nepřítomný výraz někam do prázdna.
"A co bylo dál?" zeptala se překvapivě klidným a laskavým hlasem. Upřela své zelené oči na Jiskru.
"Pak už jsem se nic nedozvěděla. Já jsem nevěděla co je zač, nechtěla jsem ji dovést do našeho tábora kdyby náhodou lhala" dodala rychle.
"Málem jsme se do sebe znovu pustili, ale pak tam přišly Hvězdička s Klidnou harmonií." Hvězdin pohled se přenesl na Klidnou.
"Zrovna jsme s Hvězdičkou trénovaly boj, ucítily jsme cizý pach a pak zavrčení, okamžitě jsme se rozběhly a našli jsme tam Jiskru s cizí kočkou jak stojí proti sobě a syčí na sebe." Na chvíly se odmlčela.
"Zeptala jsem se co se děje a pak jsem jí řekla aby zmizela. Ona ale zůstala na místě." Klidná se najednou potutelně usmála.
"Byla to náhoda že jsme zrovna dnes s Hvězdičkou trénovaly boj. A také jsem ji učila šikovné údery kterými útočníka pouze omráčíš. Když jsem na ni kývla pochopila a omráčila ji. Pak jsem ji pouze donesly do tábora." Podívala se na velitelku a kvapně dodala.
"Já jsem myslela že to tak bude nejlepší nevíme co je zač, a kdyby mluvila pravdu možná má pro nás zajímavé informace. Ale pro jistotu jsme ji omráčili aby neznala cestu do tábora." Hvězda přikývla.
"Děkuji, nejspíš nám nezbývá nic jiného než čekat až se probudí." s těmito slovy odešli Hvězdička,Jiskra a Klidná z velitelčina doupěte.


Stříbrný dráp,Ostrovouska a Lví slunce seděli kousek od Stínky a obezřetně ji pozorovali.
"Co myslíte, co je zač?" zeptala se Ostrovouska svých druhů.
"Nevím doufám že nám to poví sama, až se probudí." odpověděla Lví slunce.
Najednou tři kočky ztuhly. Stínka nepatrně mrskla ocáskem a pohnula hlavou.
"Už se probouzí." řekl Stříbrný a postavil se za Stínku.
"Dojdu to říct Zářivé hvězdě" sykla Ostrovouska a odběhla pryč.
"Neměli bychom zavolat Černou Jiskru?" zeptal se Stříbrný. Lví kývla. Popoběhla kousek k léčitelskému doupšti a zavolala do vnitř.
"Černá, ta malá se už probouzí." Stříbrný se na ni překvapeně otočil. Čekal že ji nazve jinak než "ta malá". Lví si toho ,ale nevšimla.
Léčitelka vyběhla z doupěte a zamířila ke zrzavé hromádce srsti :-D. Ve stejné chvíli přiběhla i velitelka s Ostrovouskou v patách. Kočky z celého klanu se začaly pomalu zhromažďovat okolo. I Plamínek vykulhal ven. Ledoocasá na něj nesouhlasně pohlédla. Velitelka se otočila ke klanu. Nebylo potřeba klan svolávat nebo utišovat. Všichni se nedočkavě dívali na Hvězdu.
"Chápu že jste zvědaví" řekla a pousmála se"ale, kdyby se probrala a měla kolem sebe tolik koček mohlo by ji to vyděsit."
"Koho zajímá jestli se vyděsí, ona byla na našem území." vykřila Čermá bouře. Zářivá jí věnovala chladný pohled, ale jinak si jí nevšímala.
"Ostružinový, Ledoocasá a Stříbrný dráp ji odnesou do..." zamyslela se.
"Do mého doupěte." doplnila ji léčitelka. Hvězda kývla. Pak se otočila ke klanu.
"Hned jak se dozvím kdo je a co se děje oznámím vám to." Řečené kočky vzali Stínku a odnesli ji léčitelčina doupěte. Velitelka je následovala. Potom na ně kývla. Válečníci mrskli ocasy a vyšli ven.
"Černá jiskro prosím ty tu zůstaň také." Léčitelka se sklonila ke kočičce.
"To je divné vždyť se před chvílí ptobouzela." potom ale jen pokrčila rameny "nejspíš se jí jen něco zdálo."
"Počkáme až se probudí. Vždyť je ještě téměř koťe. Je asi skoro stejně stará jako Jiskra s Plamínkem." Hvezda si povzdechla.
"Dojdi pro mě až se probudí." Pak se otočila a vyšla z doupěte. Teď byl čas aby klanu oznámila veselejší novinu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Budete vzhůru do půlnoci??

ano 65% (13)
no, nevím jestli neusnu 20% (4)
ne, půjdu spát 15% (3)

Komentáře

1 Keisi Keisi | E-mail | Web | 31. prosince 2011 v 21:23 | Reagovat

Moc pěkné...hodně pěkné x)...ale nevím co bych k tomu měla nakreslit xDD

2 Liz Liz | Web | 31. prosince 2011 v 21:53 | Reagovat

pokračování :)

3 Jiskra Jiskra | Web | 31. prosince 2011 v 22:24 | Reagovat

[1]: děkuju (už píšu další část a tam bude víc situací ke kterým se dá něco namalovat :-)  :-) )

[2]: bube,bude už píšu :-)  :-)

4 Okurče Okurče | 31. prosince 2011 v 23:01 | Reagovat

super :-D

5 Keisi Keisi | E-mail | Web | 31. prosince 2011 v 23:07 | Reagovat

[3]:: Super xD

6 Jiskra Jiskra | Web | 1. ledna 2012 v 0:18 | Reagovat

[4]: děkuji

[5]: :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama