Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Únor 2012

No nazdar!!

25. února 2012 v 10:59 | Jiskra |  Ledový klan
To je hrůza to je úplný kočičinec. 14 koček a 6 kocourů. Chudáci kocouři :-D. A tři hlavní místa velitelka, zástupkyně a léčitelka obývají také kočky. :-D

velitelka: Zářivá hvězda
zástupkyně: Rainpath
učedník Jiskra
léčitelka: Temná Jiskra
učednice Cestička
válečníci: Ledoocasá
učedník Plamínek
Klidná harmonie
učednice Hvězdička
Černá bouře
učedník Blesk
Ostružinový dech
Lví slunce
Ostrovouska
učedník Mrštník
Stříbrný dráp
učedník Drápek
Tichá vichřice
učedníci: Jiskra
Plamínek
Blesk
Hvězdička
Drápek
Cestička
Mrštník
Stínka
matky: Sněhová bouře

Pár otázek

25. února 2012 v 9:50 | Jiskra |  ostatní
Tak jsem zvědavá co odpovíte. Napíšu tu pár otázek a jsem zvědavá na vaše odpovědi, nebojte se nebudou to žádné osobní otázky. Jestli nechcete nemusíte. Aby jste neřekli tak na ně taky odpovím.

1. Co nejradši posloucháš za hudbu?
2. Tvá oblíbená barva?
3. Tvá oblíbená knížku? (něco jiného než DK)
4. Tvůj oblíbený film?

Mé odpovědi.....
1. všehochuť nemám žádnou oblíbenou zpěvačku nebo kapelu jen oblíbené písničky
2. Barva? Dlouho jsem jako svou oblíbenou barvu uváděla žlutou teď je to ale asi zelená.
3. Hraničářův učeň, Eragon - Eldest - Brisinger, Trilogie o černém mágovi.
4. hmmmmm mám jich spoustu tak sem napíšu jen nějaké. Princezna zlodějů, Cartouche, Křižovatka smrti, Doba ledová :-)............a tak dále.


Těším se na vaše odpovědi. :-D

Ledový klan 25. část

23. února 2012 v 18:31 | Jiskra |  Ledový klan

Shromáždění asi zabere víc částí. Prosím neukameujte mě když tam vaše kočka nebyla. Doufám že chápete kdyby tam prostě nakráčela nějaká válečnice sedla by si k velitelům a řekla "Dobře tak jak se máte?" To vážně nejde. :-D
Hezké čtení.

Hvězdička nadšeně přikyvovala. "Nemůžu se už dočkat." Pohlédla směrem k velitelčinu doupěti, jako by čekala že každou chvíli vyjde ven aby jim oznámila že vyráží. Zářivá hvězda jako by jí četla myšlenky. Vyšla ven. Nebylo potřeba svolávat klan kočky které na shromáždění měli vyrazit už byly nachystané. Velitelka pouze kývla a otočila se k východu a vyrazila. V patách jí šla Rainpath. Plamínek se smutně podíval za svou učitelkou.
"Tak rád bych šel s vámi." Jiskra se na něj usmála.
"Už brzy půjdeme taky."pak ještě dodala "snad." Hvězdička se jí otřela o kožíšek.
"Tak zatím ahoj." a společně s Bleskem vyrazili za klanem ven s tábora. Kolem učedníků prošla Ostrovouska která také mířila k vchodu do tábora.
"Nebojte taky vás to čeká. Bohužel, ale jen vás dva a Drápka možná i Stínku. Mrštník si ale nějakou chvíli počká." řekla jim a popoběhla k východu. Plamínek se otočil k nim.
"To tedy bylo povzbudivé. Co říkáš Mrštníku?" Jiskře a Stínce cukaly vousky smíchy.


Rainpath běžela vedle Zářivé která nasadila ostré tempo.
"Proč tak spěcháš? Máme ještě čas." Zářivá se na svou přítelkyni otočila a měla nezvykle vážný výraz ve tváři.
"Chci tam být dřív než Sněhový klan."Rainpath přikývla. Ledový klan se Sněhovým klanem byli nepřátelé. I na shromáždění mezi nimi vždy panovalo napětí. Byla jen otázkou času kdy to jedna strana nevydrží a vyletí. A z nějakého neznámého důvodu jim vždy záleželo kdo bude na Shromáždění první. Rainpath si nebyla jistá proč tomu tak je ale byla to jakási soutěž mezi nimi. A také kdo byl první na Shromáždění měl výhodu že si jako první mohl promluvit s ostatními klany. Rain potřásla hlavou.
"Skončí to někdy?" Velitelka na ni zmateně pohlédla.
"To nepřátelství mezi námi? Je to zvláštní, když pomyslím že jsme dřív byli všichni jeden klan. Už jako učednice jsem přemýšlela které klany jsou ty co odešli se Srtíkem, Kamínkem a Poštolkou." Zářivá se usmála.
"To ví jen Hvězdý klan" Zbytek cesty šli potichu. Žádná jiná kočka jejich rozhovor neslyšela.


Zastavili se když byl čas překročit řeku, aby se dostali na ostrůvek na kterém se konalo shromáždění. (později dodám mapu území). Počkali až je dožene zbytek klanu a všichni postupně přešli padlé stromy přes řeku. Poprvé se tudy bali jít, teď už to ale měli kočky v tlapkách. Bez problému přešli a vešli na mýtinu. Zářivá se zklamáním zjistila že Sněhoví tu už byli. Rainpath se usmála když viděla jak rozladěně švihla ocasem. Ledoví vešli na mýtinu. Zařadili se mezi kočky ostatních klanů. Zářivá vyrazila ke skupince velitelů, která seděla pod velkou skálou. Se zklamáním zjistila že dorazili dokonce poslední. Velitelé ostatních klanů uctivě sklonili hlavy. Ona ji též sklonila a posadila se k nim. Nevšímala si spokojeného úsměvu Tmavého měsíce velitele Sněhového klanu.

Klan bojující za Divoké kočky

22. února 2012 v 21:21 | Jiskra |  ostatní
Tady je náš klan. Bojující za Divoké kočky podle čeho i hrdě nese svůj název.

Klan:
Jiskra -www.divokekocky-ledovyklan.blog.cz
Sandstare - http://boreceknakonocek.blog.cz/
Wormsík - bolek-a-lolek.blog.cz
Liz - horsky-klan.blog.cz
Inka - poletinka1.blog.cz
Stříbrná hvězda - http://mesicni-klan.blog.cz/
Misha - warriorscz.blog.cz
Keisi - http://nocni-klan.blog.cz/
Bubble (někdy Stříbrná) - www.mesicni-klan.blog.c

Za DIVOKÉ KOČKY

22. února 2012 v 19:03 | Jiskra |  ostatní
Tak něco mě napadlo. Co kdyby jsme ne přímo založili, ale přemýšlela jsem o tom kolik nás vlastně je. Udělám tady takový ne přímo klan. Nebudu o něm psát příběhy jen napíšete přezdívku a blog a já vás napíšu do klanu. Je to takový seznam aby jsme vlastně věděli kolik nás tu je. Tak zkuste říci co nejvíce lidem aby se tu napsali. Aby jsme měli přehled. :-D

1. tvá přezdívka
2. tvůj blog


Zákon koček je nadevše!!!! Mňaaau

Něco trochu jiného

17. února 2012 v 22:14 | Jiskra |  povídky
Tuto povídku jsem nejdříve psala do literární soutěže kterou mame na škole. Dostala jsem al strach co by si me poysleli učitelé a nedala ji tam. Tak prosím ohodnoťte.

Rozhlédl jsem se kolem sebe. Všichni kolem mě měli vyděšený výraz. Po rameni mi stékala stružka krve. Přehodil jsem si meč do druhé zdravé paže. Naši vojevůdci schováni bezpečně za našimi zády svolávali na poslední útok. My jsme byly poslední, co zbyly. Neměli jsme šanci vyhrát, ale všichni byli rozhodnuti. Budeme bojovat až do konce. Vedle mě stál můj dlouholetý přítel. Pohlédl mi do očí a smutně se usmál. Myšlenkami jsem zalétl do minulosti. Bylo to chvíli po tom, co nám oznámili, že můj otec zemřel. Zabili ho na bitevním poli. V tu chvíli mi bylo 17 a byl jsem hrozně nešťastný. Tátovi přátelé my tehdy navrhli, abych se přidal k nim. Maminka byla proti, ale já jsem šel. Toužil jsem pomstít tátu.
"Hej, podívej." Můj společník mě zatahal za lem rukávu a kývl hlavou směrem k levé straně našeho šiku. Stál tam sám Darrien -náš vůdce-.
"Co tady dělá?" zeptal jsem se. "Má být přece v bezpečí za první linií. Za námi" Můj přítel na mně pohlédl.
"Kdybychom nějakou první linii měli. Už jsme zůstali jen mi. Je nás hrozně málo. A Darrien je dobrý muž. Kdyby utekl a nechal nás v tom, zklamal by mně." Opět jsem si vzpomněl na svou matku. Věděl jsem, že je v bezpečí byla na druhé straně země. Daleko od bitev, od nebezpečí daleko od nás. Vzpomínky se mi sami míhaly, před očima. Společně s otcovými přáteli jsem odešel pryč. O matku jsem se tehdy nestrachoval. Můj strýc mi slíbil, že se o ni postará. Jel jsem s nimi na koni a vysvětlovali mi, co přesně můj otec byl a jak zemřel. Byl to bojovník. A bojoval za našeho krále, za kterého také zemřel. Vlastně ani nevím, jestli si pamatuji dobu, kterou by se v naší zemi neválčilo. Ani přesně nevím, proč tato válka vznikla, ale to už neví asi nikdo. Z myšlenek mě opět vytrhl vyděšený hlas mého přítele.
"Panebože." Podíval jsem se směrem jeho pohledu a cítil jsem jak mi vyprahlo v ústech. Útočníků bylo neuvěřitelně mnoho a stále proudili další. Všiml jsem si, že pár našim mužům se zatřásli zbraně, které drželi ve zdřevěnělých rukou. Všichni už byli unavení. Samozřejmě že z celé války, ale tento boj trval už dlouho a všichni věděli, že byl rozhodující. Darrien stojící na okraji našeho šiku, pozvedl meč a z plných plic vykřikl.
"Za krále." Pár mužů stojících kolem mě ho napodobilo. Našeho vůdce jsem měl rád. Byl to dobrý muž, ale v tomto se pletl. Nešlo tu o krále ani o královnu. Všichni jsme bojovali, za to co nám bylo nejdražší. Ne za královskou rodinu nebo za šlechtu. Pozvedl jsem svůj meč nad hlavu a vykřikl jsem.
"Za naše rodiny. Za naše nejbližší. Za nás." Můj přítel na mně pohlédl. Na tváři se mu objevil úsměv. Také pozvedl meč a napodobil můj pokřik. Postupně se přidávali další a za chvíli bylo ze všech stran slyšet to samé
. "Za naše rodiny. Za nás. Za naše nejbližší." Ano všichni jsme bojovali za ně. Vždyť lidé nemůžou za válku. Tu rozpoutal král. A i když nám tato válka připadala zbytečná, všichni jsme bojovali. Kdybychom se přece vzdali co by se stalo s našimi rodinami. Ne nemůžeme se vzdát. Ne. Kvůli nim. Vzal jsem svůj meč pevněji do rukou. Můj společník se na mě opět usmál.
"Za nás." Úsměv jsem mu oplatil. Oba dva jsme společně s ostatními vykročili vpřed. Všichni co zbyli. Šli jsme společně. Pro některé z nás, možná i pro mě to byl boj poslední. Ale všichni jsme věděli, za co bojujeme. Za co stojí bojovat. Za co jsme ochotni i zemřít.
Ledový klan 24. část

14. února 2012 v 21:23 | Jiskra |  Ledový klan
Vedla jsem si seznam jaké kočky se kolikrát v příběhu vyskytly. Zrovna se mi ale někam zašantročil a já ne a ne ho najtí. Tak se omlouvám, kdyby jste dlouho nebyly a v tomto díle taky ne tak prosím ať se mi každý kdo má pocit že tam dlouho nebyl napíše do komentářů (i jméno kočky) děkuji.
Také jsem měla velmi dlouhou odmlku ale nestíhala jsem.
Ať se líbí.Učedníci dorazili unevení do tábora. Drápek,Plamínek a Jiskra dnes celý den lovili. Chytli toho hodně. Když vešli do tábora začala kolem nich poskakovat koťata a hlasitě komentovala jejich úlovky.
"Podívejte se na toho hraboše. Ten je veliký." řeklo šedé.
"A co tam ta myš." řeklo bílé. Učedníci se usmáli. Donesli své úlovky na hromadu a vzali si svůj díl. Došli k léčitelskému doupeti a svalili se na zem vedle ostatních učedníků.
"Za chvíli vyrazíme na shromáždění." řekla Hvezdička mezi dvěma sousty."Stínka se zatvářila nechápavě.
"Co je to shromáždění?" Plamínek se usmál a hbitě odpověděl.
"Shromáždění se koná za úplňku. Všechny klany se tam.............." Zatím co Plamíek dál vysvětloval se na něj Jiskra zvídavě zahleděla. Všimla si že se Plamínek ochotně ujal role "průvodce Stínky". Včera jí vše ochotně vysvětloval a provázel ji po táboře. Jiskra se neubránila bodnutí žárlivosti. Plamínek byl sice pouze její bratr, ale vždy se bavil hlavně s ní. Zahnala nehezké myšlenky proti této zrzavé kočce.
"My tam ale zatím nepůjdeme. Půjdou tam jen Blesk, Hvězdička a Cestička. Jsou to nejstarší učedníci. Mi zatím netrénujeme dost dlouho na to abychom tam mohli."


Omlouvám se chtěla jsem to mít delší, ale teď musím jít. Škola mně teď momentálně padá na hlavu. Minulý pololetí na vízo jedna dvojka a teď mně v únoru vychází jedna pětka jedna čtyřka a trojky. Po prvních písemkách do pololetí. Ani jednu jsem nenapsala na dvoku natož na jedničku. Omlouvám se. Neměli tam být pouze učedníci a mělo tam být i shromáždění. Ale dneska to psát nebudu. Vážně dneska na to nemám ani trochu náladu. Omlouvám se že si tu tak stěžuju. Ale já vážně nevím čím to je učím se a i přesto mám špatný známky. Asi mám ňáký špatný období. Jak říká mamka musím prorazit tu smůlu která se mi neustále lepí na paty. Ještě jednou omlouvám. Snad toho příště bude víc.

Stínka

2. února 2012 v 21:08 | Jiskra |  členi Ledového klanu
Stínka
(Jiskra)
postavení: učednice
popis: Zrzavá s zmavšími ohnivými proužky. Oči má velké a zelené. Je hezká.
povaha: odvážná, trpělivá v boji chytrá
co jí jde: Umí se dobře plížit,rychlá běžkyně
zajímavost: Do klanu přišla s věštbou. Nikdo neví proč byla zpráva poslána zrovna jí a také jak může mluvit s Hvězdným klanem.
Své jméno dostala od otce. Říkal jí že se umí plížit jako stín.