Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Ledový klan 26.část

6. března 2012 v 21:58 | Jiskra |  Ledový klan
Konečně jsem se dostala k tomu abych tu napsala dalčí část. Tak ať se líbí. Jak jsem říkala shromáždění bude na více částí. Psala bych dál, ale už si půjdu lehnout.
Zítra jdu k zubaři tak ať při mě stojí všechny kočky Hvězdného klanu. :-D


Blesk, Hvězdička a Cestička stáli uprostřed davu koček. Očarovaně se ohlíželi okolo. Tolik nových pachů a zvuků. Hvězdičce padl pohled na jednoho učedníka, jak poznala podle pachu, byl z Lesního klanu. Mávla ocáskem směrem k němu.
"Pojďme se seznámit." řekla a vykročila směrem k učedníkovi.
Blesk ji okamžitě následoval, Cestička šla trochu váhavěji za nimi.Došli k tamověhnědému učedníkovi. Otočil na ně hlavu. Měl veliké, modré pronikavé oči.
"Ahoj." řekla Hvězdička zvesela. Učedník na ni pohlédl a usmál se.
"Ahoj."
"Já jsem Hvězdička," kývla hlavou směrem k Bleskovi, "Blesk a Cestička." Učedník se opět usmál.
"Já jsem Trn." Zvědavě se otočil k Cestičce.
"Ty jsi ta co se přidala ke klanu že?" Blesk si všiml jak se Cestičce postavily chlupy na zádech. Věděl že toto téma nerada rozebírala, protože svou minulost neznala ani ona, zkrátka jednou přišla a už zůstala.
"Ano" procedila mezi zuby. Trn po ní vrhl ještě jeden zvědavý pohled, pak ale popkrčil rameny.
"Je to vaše první shromáždění?" zeptal se. Ledoví učedníci všichni svorně kývli hlavou.
"Já jsem tu už podruhé." Poté švihl ocáskem a zvedl se.
"Tak zatím ahoj." a odkráčel pryč. Učedníci si vyměnili zaražené pohledy. Uslyšeli za sebou nespokojené zabručení. Zaráz se otočili. Stála za nimi Tichá vichřice.
"No tak neztrácejte čas. Možnost hovořit s kočkami s jiných klanů máme pouze jednou za měsíc. Využijte toho." Poté se otočila podobně jako předtím Trn a připojila se ke kocourovi s Prašného klanu.
"Já se jdu podívat po nějakých jiných učednících." řekla Hvězdička a odběkla k nejbližšímu hloučku. Blesk se díval za ní.
"Myslím že půjdu s ní." a následoval ji. Cestička zůstala stát sama. Trochu jí to připomělo chvíli kdy se připojila ke klanu. Tehdy také stála sama. Uslyšela jak nějaký válečník s zicího klanu který procházel kolem ní pohrdavě syčí. Pohlédla na něj. Byl ze Sněhového klanu. Takže žádné překvapení pomyslela si. Trochu se narovnala a vykročila mezi hloučky koček.

Zářivá stála na vysokém kameni společeně s ostatnými veliteli. Vedle ní zleva seděl Stříbrný měsíc velitel Lesního klanu. Byl to mohutný stříbřitě šedý kocour s jantarovýma očima. I když s ním Zářivá nikdy nebojovala nepochybovala že pod měkkou srstí se mu rýsují tvrdé svaly. Jak už mohla zjistit byl velmi moudrý a uvážlivý. Po její pravé straně seděla Popelavá hvězda velitelka Přešného klanu. Zrzavě zbarvená, drobná kočka. Měla krásné zelené oči. Myslím že si ji zvolili jako velitelku spíše kvůli jejímu diplomatickému jednání než kvůli fizické síle, pomyslela si. Byla to pravda velitelka Prašných byla velmi schopný řečník a nebylo moc chytré začít s ní o něčem dlouze diskutovat. Zářivá věděla že i ona je schopný řečník nemohla se ale rovnat uhlazenému chování Písečné. Nejednou během shromáždění měla chuť přetáhnout ji něčím po hlavě. Vedle velitelky Prašného klanu seděl Tmavý měsíc. Podobně jako Stříbrný to byl mohutný od hlavy až po špičku ocásku černý jako uhel. Měl zelené oči. Avšak bylo v nich tvrdé světlo. Měl, k hvězdinně nespokojenosti velmi příjemný hlas. Dobře se poslouchal a Tmavý toho často využíval. Jeho hlas byl však neústupný a často v něm byla slyšet nevyslovená výhružka. Kočky se postupně scházeli a sedali so do vlhkě trávy. I když jich bylo plno nenadělaly skoro žádný hluk. Jako první si vzala slovo Popelavá.
"S Prašným klanem dnes přišel nový válečník Šedohřbet." Kočky pohlédly na bílého kocoura s šedým pruhem na zádech stojícího na okraji skromáždění. Ten hrdě zvedl hlavu. V očích mu zářila pýcha.
"....a také nová léčitelka Tulačka." Malá nenápadná kočka stála vedle Ledoocasé. Byla trochu zdrženlivější než nový válečník a pouze se kývla na ty co se na ni dívali příliš upřeně.


Pokračování příště.................

:-D 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

V jakém by jste chtěli být klanu?

Hromový klan 33.3% (21)
Větrný klan 11.1% (7)
Říční klan 11.1% (7)
Stínový klan 23.8% (15)
Ledový klan :) 20.6% (13)

Komentáře

1 Inka Inka | E-mail | Web | 7. března 2012 v 9:04 | Reagovat

mela chut pretahnout ji necim po hlave! :D :D :D ted jsi to zabila :D jsi uplne vytunena! :D kdy bude dalsi? :-D

2 Okurče Okurče | 7. března 2012 v 12:15 | Reagovat

kdo tu jsem? :-( jsem zmatená v jakých klNECH SE JAK JMENUJI XD

3 Inka Inka | E-mail | Web | 7. března 2012 v 14:42 | Reagovat

[2]: Ostrovouska :-P :D

4 Jiskra Jiskra | 7. března 2012 v 14:51 | Reagovat

[1]: :-D
Kdy bude další?? hmmmm až se Dráp stane velitelem Hromových. Ne kecám snad co nejdřív :-D budu se snažit
PS. Úspěšně jsem přežila zubaře i zkoušení z Biologie . Hvězdný klan nejspíš vážně stál při mě. :-)

5 Sandstar Sandstar | Web | 7. března 2012 v 20:09 | Reagovat

[4]: Našla jsem tam chybu: Trn není Trn,ale TRNITÝ! :D

6 Jiskra Jiskra | 7. března 2012 v 20:18 | Reagovat

[5]: A pročpak by nemohl být Trn?

7 Sandstar Sandstar | Web | 8. března 2012 v 21:00 | Reagovat

[6]: Protože si myslím,že jsem si ho přihlásila já(Je můj). Jako,dyž to čtu xP

8 Jiskra Jiskra | 9. března 2012 v 8:58 | Reagovat

[7]: možná jsem myší mozek, ale ty jsi si ho nepřihlásila :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama