Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Duben 2012

Ledový klan 27. část

7. dubna 2012 v 22:00 | Jiskra |  Ledový klan
Tak konečně jsem se rozhoupala k tomu abych sem napsala další část. Tak ať se líbí.

Jako první si vzala slovo Popelavá hvězda.
"S Prašným klanem dnes přišel nový válečník Šedohřbet." Kočky pohlédly na bílého kocoura s šedým pruhem na zádech stojícího na okraji skromáždění. Ten hrdě zvedl hlavu. V očích mu zářila pýcha.
"....a také nová léčitelka Tulačka." Malá nenápadná kočka stála vedle Ledoocasé. Byla trochu zdrženlivější než nový válečník a pouze se kývla na ty co se na ni dívali příliš upřeně.
Zářivá pohlédla na velitele ostatních klanů. Nikdo nevypadal že by si chtěl vzít slovo tak se ho tedy ujala.
"Jednoho z našich učedníků nedávno někdo napadl," mluvila pevným a neústupným hlasem, "a chtěla bych upozornit že ať to byl kdokoliv tak by měl vědět, že když napadne jednoho člena Ledového klanu, napadne ho celý. A pokud zjistíme a nejdeme viníka potrestáme ho podle svého uvážení." Dala si pozor aby se při své řeči nedívala na nikoho určitého. Nevěděla jistě kdo to byl a jestli to byl vůbec některý z klanů. Chvíli bylo ticho. Poté promluvil Tmavý měsíc.
"Narážíš tím na někoho konkrétního?" zeptal se a v očích mu nebezpečně blýsklo.
"To jsem neměla v úmyslu a mrzí mě že si to Sněhový klan bere jako urážku," řekla co nejneviněji, "ale nestrpím aby byli moji válečníci napadáni. Myslím že to chápeš Tmavý měsíci, všichni přece chráníme své klany." Pohlédla veliteli Sněhovích zpříma do očí.
Chvíli jí její upřený pohled oplácel, potom se ale podíval jinam a řekl že to skoro nebylo slyšet: "Samozřejmě."
Když se jejich pohledy střetli bylo cítit ve vzduchu napětí teď polevilo jak se kočky uvolnily.
"Toto upozornění je pro všechny klany," tentokrát promluvil Stříbrný měsíc, který do té doby mlčel, "na našem území jsme ucítila pach lišky která se na našem území nějakou dobu zdržovala. Teď u nás ale už není. I tak bych vám doporučil ať si dáváte pozor." Ostatní velitelé kývli na znamení díků za informaci.
Pokračování příště :-D

Dotaz

6. dubna 2012 v 20:30 | Jiskra |  ostatní
Dnes mě došli anglické knížky třetí díl Dk a Věštba Modré hvězdy. Napadlo mě že bych sem zkusila začít překládat Věštbu, ale nevím jestli to už někdo nepřekládá abych to někomu nevzala a taky si myslím že mě načení za chvíli přejde a nechám toho, ale aspoň by se tu něco dělo :-D. Takže se chci zeptat překládá to už někdo, nebo víte o někom kdo by to překládal?

PS. Vážně upozorňuji že s tím asi za chvíli praštím protože to nebudu schopná přeložit nebo mě to nebude bavit, ale zkusit to muzu.