Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Květen 2012

Ledový klan 28. část

24. května 2012 v 18:11 | Jiskra |  Ledový klan
Tak další část příběhu. Konečně :-) Opět prosím napište kdo dlouho nebyl. Já sama si teď musím číct předešlé díly protože nevím co se dělo :-) Je to krátké ale brzy plánuji pokračovat.
"Toto upozornění je pro všechny klany," tentokrát promluvil Stříbrný měsíc, který do té doby mlčel, "na našem území jsme ucítila pach lišky která se na našem území nějakou dobu zdržovala. Teď u nás ale už není. I tak bych vám doporučil ať si dáváte pozor." Ostatní velitelé kývli na znamení díků za informaci.
"Pokud už nemá nikdo nic na srdci prohlásila bych toto shromáždění za ukončené." prohlásila Popelavá hvězda po chvíli ticha. Ostatní velitelé přikývly. Zářivá hvězda seskočila s kamene a přidala se ke svému klanu. Nasadila svižné tempo aby byli co nejdříve v táboře. Učedníci skupinu uzavírali a tiše si povídali.
"No nebylo to nic převratného a taky bylo mnohem kratší nebo tedy vždycky se vraceli až skoro k ránu." reptal Blesk. Cestička ho ypražila pohledem.
"Nic převratného?! Ty jsi si nevšiml jak se Tmavý měsíc hned začal ohrazovat a to to na něj Zářivá hvězda vůbec neházela. Vsadím kožich že to byl Sněhový klan." Vzpoměla si na kocoura který na ni tak pohrdavě syčel. To jen ucedilo její přesvědčení. "Byli to oni."
"To nevíme jistě a nemůžeme osočovat jiný klan bez důvodu." to promluvil Stříbrný dráp který šel kousek před nimi a poslední věty slyšel.
"Ale co reakce Tmavého měsíce?" zeptala se Cestička. Stříbrný měsíc se na ně letmo ohlédl.
"Musím říct že i když si to Zářivá hvězda asi neuvědomovala tak se na něj chvilku dívala. Opravdu jen chvilku ale Tmavý měsíc to nejspíš postřehl a vyložil si to po svém." Po jeho slovech běželi dál v tichu a každý přemýšlel o jeho slovech.
Kočky svižně běžely lesem. Jejich těla se rychle pohybovala mezi listy lesního prostu. Nebylo slyšet ani šustnutí. Ledoví válečníci si užívali momentální klid, mír a ticho který vládl v lese. To ale ještě nevěděli co je čeká.....................

Věštba Modré hvězdy kapitola 1- str 8,9

11. května 2012 v 22:15 | Jiskra |  Překlady
Někdo už to začal překládat a tak mu to nebudu brát. Toto jsem jen napsala před tím než jsem to věděla a tak sem dám jen ten kousek ale neboj Sandstar dal pokračovat nebudu. :-D"Neměla by už otevřít oči?"
"Pššš Bouřko. Je jí jen den, otevřeje až bude připravenná."
Modrokotě ucítila jazyk své matky na svém boku a přitulilo se ke Květině teplému bříšku.
"Sněhokotě je otevřelo dnes ráno" připomněla Bouřka, " a moje koťata je otevřela témeř v okamžiku kdy se narodila. Leopardokotě a Záplatkotě jsou rození válečníci."
Jemné předení zaznělo od třetí matky.
"Oh Bouřko všichni víme, že žádné kotě němůže s tvými soutěžit." škádlila Bouřku Makovička.
Do Modrokotěte strčila malá tlapka.
Sněhokotě
Modrokotě zlostně zamňoukalo a přitulilo se k Měsíční květině.
"No tak." zašeptalo jí Sněhokotě do ucha, "Je toho tolik k vidění a taky chci jít ven, ale máma mi to nedovolí dokud nebudeš připravená."
"Otevče oči až bude chtít" peskovala Sněhokotě Měsíční.
Ano. Až budu chtít souhlasilo Modrokotě.

návrat

11. května 2012 v 22:11 | Jiskra |  ostatní
UFF................Tak konečně jsem se přemohla a něco sem napsala. Vím že vždy slibuju a potom nic neplním, ale vážně se pokusím o to aby to tu zase začalo žít. Napíšu další část příběhu atd.Nedivila bych kdyby sem už teď asi nikdo nechodil, ale jestli přece jenom chodí tak vám děkuji že se mnou máte trpělivost :-D
Jiskra