Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Ledový klan 28. část

24. května 2012 v 18:11 | Jiskra |  Ledový klan
Tak další část příběhu. Konečně :-) Opět prosím napište kdo dlouho nebyl. Já sama si teď musím číct předešlé díly protože nevím co se dělo :-) Je to krátké ale brzy plánuji pokračovat.
"Toto upozornění je pro všechny klany," tentokrát promluvil Stříbrný měsíc, který do té doby mlčel, "na našem území jsme ucítila pach lišky která se na našem území nějakou dobu zdržovala. Teď u nás ale už není. I tak bych vám doporučil ať si dáváte pozor." Ostatní velitelé kývli na znamení díků za informaci.
"Pokud už nemá nikdo nic na srdci prohlásila bych toto shromáždění za ukončené." prohlásila Popelavá hvězda po chvíli ticha. Ostatní velitelé přikývly. Zářivá hvězda seskočila s kamene a přidala se ke svému klanu. Nasadila svižné tempo aby byli co nejdříve v táboře. Učedníci skupinu uzavírali a tiše si povídali.
"No nebylo to nic převratného a taky bylo mnohem kratší nebo tedy vždycky se vraceli až skoro k ránu." reptal Blesk. Cestička ho ypražila pohledem.
"Nic převratného?! Ty jsi si nevšiml jak se Tmavý měsíc hned začal ohrazovat a to to na něj Zářivá hvězda vůbec neházela. Vsadím kožich že to byl Sněhový klan." Vzpoměla si na kocoura který na ni tak pohrdavě syčel. To jen ucedilo její přesvědčení. "Byli to oni."
"To nevíme jistě a nemůžeme osočovat jiný klan bez důvodu." to promluvil Stříbrný dráp který šel kousek před nimi a poslední věty slyšel.
"Ale co reakce Tmavého měsíce?" zeptala se Cestička. Stříbrný měsíc se na ně letmo ohlédl.
"Musím říct že i když si to Zářivá hvězda asi neuvědomovala tak se na něj chvilku dívala. Opravdu jen chvilku ale Tmavý měsíc to nejspíš postřehl a vyložil si to po svém." Po jeho slovech běželi dál v tichu a každý přemýšlel o jeho slovech.
Kočky svižně běžely lesem. Jejich těla se rychle pohybovala mezi listy lesního prostu. Nebylo slyšet ani šustnutí. Ledoví válečníci si užívali momentální klid, mír a ticho který vládl v lese. To ale ještě nevěděli co je čeká.....................
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jakou Divokou kočku máte nejradši?

Modrá hvězda 45.2% (38)
Ohnivous 11.9% (10)
Žlutozubka 10.7% (9)
Šedý pruh 3.6% (3)
Dráp 4.8% (4)
Býlý vichr 6% (5)
jiné 17.9% (15)

Komentáře

1 Cryx (z APH týmu) /Wormsík/Arliday/ Cryx (z APH týmu) /Wormsík/Arliday/ | 24. května 2012 v 20:06 | Reagovat

ehm... co na ně čeká? :-D

2 Jiskra Jiskra | 25. května 2012 v 18:32 | Reagovat

[1]: uvidíš

3 Liz Liz | 27. května 2012 v 9:16 | Reagovat

krásný :)

4 Jiskra Jiskra | 27. května 2012 v 19:55 | Reagovat

[3]: moc ne ale dekuju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama