Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Ledový klan 29.část

9. června 2012 v 21:15 | Jiskra |  Ledový klan
Ano bážně žiju :-) Nedivila bych se kdyby vás to někoho překvapilo tedy jestli sem stále někdo chodí. A společně se mnou přichází i další díl Ledového klanu :-) Hezké čtení


Ledoví válečníci běželi lesním podrostem. Probíhali kolem vysokého dubu u kterého trénovali učedníci přeskočili padlý strom a...
Zářivá hvězda která běžela v čele se najednou zarazila. Pozvedla hlavu k temné obloze a zavětřila. Kočky které stály poblíž viděly paniku která se jí mihla v očích. Ostatní kočky také zavětřily.
"Lesní klan!!!! Jsou tady!!"
"Ne Prašní!!!"
"Jsou tu oba." přehlušila hlasy Zářivá hvězda která už vybíhala tryskem do tábora. Jak se přibližovala uslyšela hluk boje. Hlava jí třěštěla otázkami. Jak mohly klany zaútočit v den shromáždění??? Hvězdný klan bude rozčílený? A proč se zrovna tyto dva klany spojily? Vletěla do tábora a zkameněla. Opravdu tu byly oba dva klany a ledoví výrazně prohrávali, ale Lesní ani Prašní tu nebyli všichni pouze ti co měli zůstat v táboře. Zářivá se vrhla na nejbližšího válečníka. Podle pachu byl z Lesního klanu. Byl veliký ale Zářivá byla rychlejší. Zakousla se mu do zadní nohy, ale než se válečník ztihl otočit aby jí útok oplatil, skočila mu na záda a zakousla se mu mezi lopatky. Válečník sebou házel a vřískal ve snaze zhodit ji. Zářivá ho ale držela pevně a pustila ho až když si byla jistá že už v tuto chvíli nebude schopný boje. Válečník vyběhl a zmizel v křoví na okraji tábora. Zářivá se rozhlédla. Byli na tom vážně zle. Všude se válely chumáče chlupů a zem byla promáčená krví. Najednou na ni skočila válečnice z Prašného klanu. Zářivá se převalila a tak se své útočnice zbavila. Ta se ovšem jen opovržlivě zasyčela.
"Nechápu jak mohl Ledový klan vydržet tak dlouho s takovou velitelkou jako jsi ty!!" zasyčela.
Zářivá sebou pod váhou té urážky škubla. Toto byla nějaká válečnice z Prašného klanu se špinavými kožichy a dovolovala si urážet ji velitelku Ledového klanu. To udělala chybu.
Zářivá ze sebe vyrazila bojovný pokřik a vrhla se na válečnici. Ta se pod silou jakou na ni velitelka zaůtočila svalila na zem. Zářivá už ji chtěla přitlačit k zemi a dát jí za vyučenou ale skočil na ni jiný válečník a potom další. V tuto chvíli na ni útočili tři na jednou a ona neměla šanci jim moc dlouho vzdorovat. Marně se rozhlédla okolo jak je na tom její klan. Na většinu útočilo několik válečníků najednou ale ledoví se nevzdávali.
"Ledoví se nikdy nevzdají!!" zakřičela a zhodila ze sebe jednoho válečníka další se jí ale stále drželi drápy v drtivém sevření. A najednou se stalo něco divného útočníci se jí postupně pouštěli a mizeli jí ze zorného pole. Zatřepala hlavou aby se vzpamatovala a překvapeně se dívala na Tmavého měsíce který ostrými drápy drásal válečníka který ji před chvíli držel v sevření. V tu chvíli jí to došla. Z nějakého důvodu se zrovna Sněhový klan rozhodl že jim přijde na pomoc.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Trefíš se do tečky? :-)

. 100% (55)

Komentáře

1 Inka Inka | E-mail | Web | 10. června 2012 v 21:12 | Reagovat

Jiskro, ty ses překonala! Nejen, že žiješ, ale tohle je snad nejlepší část Ledového klanu, kterou jsem četla! (četla jsem všechny :-D) Zlepšuješ se :-) jen tak dál!

2 Cryx Cryx | 11. června 2012 v 16:37 | Reagovat

:-D

3 Jiskra Jiskra | 11. června 2012 v 19:48 | Reagovat

[1]: Děkuju (rudne) :-)

[2]: :-)

4 Keisi Keisi | E-mail | Web | 30. července 2013 v 18:47 | Reagovat

WOW....tak tohle je vážně výborná část. Dneska jsem se rozhodla že tě můsím dohnat a přečíst si to celé od začátku abych byla zase v obraze. Už se mi z toho dělaly mžiky před očima ale tahle část mě jich bleskurychle zbavila. Je to opravdu výborné!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama