Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Ledový klan 30. část

13. června 2012 v 6:31 | Jiskra |  Ledový klan
Uffffffff............už 30 kapitola. To to letí :-D
A co vy jak se těšíte na prázdniny? Já strašně. Hned poslední den školy čapnu vysvědčen, zvedám kotvy a letím do Anglie :-D Mos ce těším. Co plánujete vy?

Boj

Tmavý jí věnoval jeden rychlý pohled, ale potom se musel hned otočit aby se bránil útočícímu prašnému válečníkovi. Teď když přišli Sněhoví byly síly vyrovnané a navíc nověpříchozí zatím nebyli unavení což jim dávalo dočasnou výhodu. Zářivá zedla hlavu a podívala se okolo jestli někdo nepotřebuje pomoct. S úlevou zjistila že koťata jsou ve školce kterou bránil Stříbrný, Ledoocasá a za nimi stál Mrštník jako záchrana kdyby se něco semlelo. Tady nebylo potřeba pomáhat, byli mnohem rychlejší a silnější než většina útočníků. Radší ale budu mít školku na očích pomyslela si. I učedníci si vedli dobře. Zářivá by ráda viděla jak bojuje Stínka. Sice byla její nová učitelka ale ještě neměla čas zjistit jaké má nová příchozí bojové schopnosti. Najednou ale uslyšela bolestné zavytí z okraje tábora. Velký, černý kocour s tmavými pruhy držel v drápech drobnou válečnici z Lesního klanu. To ona zavyla. Velitelka si kocoura pamatovala. Byl se Sněhového klanu jednou si s ním povídala na shromáždění. Mála válečnice hlasitě vyla až to nekonec přešlo do bolestného skučení. Zářivá to nemohla poslouchat. Rozběhla se k nim zrovna ve chvíli kdy se kocour chystal k poslednímu smrtícímu kousnutí. Skočila na něj a ztrhla ho na stranu. Drobná kočka se mu vysmekla a kulhavou chůzí utíkala jak nejrychleji mohla z tábora. Válečník se na ni otočil v domnění že jde o dalšího lesního který bránil svého druha a překvapením ztuhnl když místo toho viděl velitelku napadeného klanu.
"Pomohli jste nám," prohlásila velitelka, "a jsme vám vděční. Ale v mém táboře se nebude zabíjet dokud se nemusí. Ta válečnice už měla dost a utelka by už po druhém kousnutí." Válečník mrzutě pohodil hlavou. Potom se otočil a běžel k nejbližšímu nepříteli.
-
Hvězdička vlítla do tábora hned mezi prvními. Na všechny čeleny jejího klanu útočili apoš dva válečníci najednou. Chtěla pomoct Černé bouři kterou drželi přimáčknutou u země. Neměla čas se ani rozkoukat a zaůtočil na ni cizí válečník. Zkusila se mu vytrhnout ale nepovedlo se. Rozhodla se že zkusí tu nejobyčejnější fintu. Povolila svaly jako by se vzdávala. Nepřátelský kocour ale nejspíš tento úskok znal a tak se nenechal vyvést z míry. Otevřel tlamičku a chystal se jí zahryznout do lopatky. Tu chvíli si učednice vybrala pro svůj výpad. Prohnula se v zádech a vyskočila jak nejvíc mohla. Válečník překvapeně hekl a odletěl tři kočičí délky daleko. Potom se zvedl a pelášil z tábora. Hvězdička se ohlédla na své přátele. Plamínek s Bleskem a Jiskrou doráželi na dvakrát většího kocoura než jsou oni sami, ale když viděla jak se kocour nemotorně otáčí aby jim údery oplatil pustila je z hlavy. Kamínek, Cestička a Stínka bojovali každý s jedním učedníkem a Mrštník se hnal ke školce aby ji pomohl bránit. Najednou, ale na ni skočil další kocour a zakousl se jí do ramene. Otočila hlavu a chňapla po jeho uchu. Těsně ho minula ale útočník ji pustli, kousek poodstoupil a připravoval se na další útok. Hvězdička dostala trochu času aby si ho prohlédla. Poznala ho. Byl to ten učedník s kterým se seznámila na shromáždění. Jak se to jmenoval............Trn. Učedník se zasmál. Vůbe se nezarazil nad tím, že před chvílí si s touto učednicí tak přátelsky povídal. Učednice se rozhodla že tentokrát zaútočí první. Vyskočila jako by mu chtěla skočit na záda. Učedník se postavil na zadní aby se jí bránil. A to přesně chtěla v poslední chvíli změnila drahu svého letu a plnou silou svých zadních nohou ho kopla do břicha. Učedník hekl a zapotácel se. Hvězdička mu ale nedala šanci utéct. Přimáčkla ho k zemi a držela tak dlouho dokud se jí nevykroutil a nevyběhl z tábora. Dívala se za ním a najednou uviděla jak se málem srazil s dalším válečníkem.. Hvězdička se nejdříve lekla, že přišli další Lssní nebo Prašní. Potom, ale překvapením ztuhla, když uviděla v čele přicházejících koček Tmavého měsíce. Rozběhla se směrem k nim. Před Tmavým měsícem se a zastavila. Ten se na ni jen letmo ohlédl a bežel doprostřed kde, jak si až teď všimla byla velitelka obklopena třemi válrčníky. mavý je z ní začal rvát a nelítostně je držel v zubech až se kocouři nebysmekli a nezmizeli jim s dohledu. Vedle Hvězdičky se postavil učedník se Sněhového klanu,
""Přišli jsme vám pomoct" řekl.
"Tak tu tak nejtůj a něco dělej!" zavrčel na něj mphutný válečník z jeho klanu. Učedník se zašklebil a odběhl k nejbližšímu nepříteli. Hvězdička se ohlédla po Černé. Stála u ní nějaká válečnice s medovým kožíškem a pomáhala jí na nohy, Černá se na ni jen zaraženě dívala. Příchod Sněhových ostatní klany překvapil. Čekali že proti nim bude stát pár válečníků, kteří nešli na shromáždění, a proto se nedivila když se Lesní daly na ústup a chvíli po nich je následoval i Přašný klan. Hvězdička se unaveně posadila. Neměla nějaká větší zranění, ale byla unavená ze strachu který zažila o svůj klan.
"Boj skončil" uslyšela výkřik.
Ale problémy teprve začínají pomyslela si.


Pokračování příště
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

V jakém by jste chtěli být klanu?

Hromový klan 33.3% (21)
Větrný klan 11.1% (7)
Říční klan 11.1% (7)
Stínový klan 23.8% (15)
Ledový klan :) 20.6% (13)

Komentáře

1 Cryx Cryx | 13. června 2012 v 13:43 | Reagovat

proč nedáváš do příběhů Ostrovousku? :(

2 Inka Inka | E-mail | Web | 13. června 2012 v 13:52 | Reagovat

ja se taky tesim na prazdniny :-) pojedu na dva tydny do Francie :-D jinak moc pekny clanek, je to uplne husty! :-D :-)

3 Jiskra Jiskra | Web | 13. června 2012 v 15:02 | Reagovat

[1]: promin ale nemuzou byt vsichni vsude

[2]: ja pojedub také i do Francie nejdříve do Anglie a pak do Francie budou to skvělé prázdniny :-D

4 Cryx Cryx | 13. června 2012 v 17:17 | Reagovat

[3]: já vím, ale já jsem tam nejméně často... v příbězích si myslím... byla jsem jen 8x! a máme 30. díl

5 Jiskra Jiskra | Web | 14. června 2012 v 7:18 | Reagovat

[4]: dobře něco vymyslim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama