Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Srpen 2012

Uběhlo hodně času

17. srpna 2012 v 14:50 | Jiskra |  ostatní
Ano, ano vím nebyla jsem tu opravdu dlouho, ale znáte to. Prázdniny. Pořád někam lítám, balím, vybaluju a zase odjíždím. Odjíždím i dneska už za třičtvrě hodiny. Tento článek píši spíše jen kvůli tomu aby se tu něco objevilo a vy veděli že žiji. Tedy jestli sem vůbec ječtě někdo chodí a těm co ano moc děkuji že se mnou máte trpělivost :-) Jak se vrátím tak jsem doma dva dny a zase odjíždím, (uf letos mám nabitý program) takže do konce prázdnin se tu nejspíš nic nového neobjeví......po prázdninách se to ale budu snažit napravit a pokračovat v příběhu.
Přeji hezký zbytek prázdnin.
Jiskra