Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Září 2012

Moje klábosení :-)

13. září 2012 v 19:15 | Jiskra |  Ledový klan
Když o tom tak přemýšlím, tak je to zvláštní. My co si navzájem chodíme na blogy jsme ve svých klanech a znéme svoje přezdívky ani netušíme kdo je na druhé straně. Tedy někdo se možná s někým zná, ale já vás osobně nikoho neznám. A přes to tady komunikujeme,přátelíme se přejeme si hezké Vánove, hezký Nový rok a tak různě.
Samozřejmě jsem ráda že jsem Divoké kočky přečetla protože je to úžasná kniha, ale i proto že jsem mohla poznat (no možná ne přímo poznat) plno lidí. Možná neznám jejich jméno,příjmení,věk ale přesto. Všichni máme něco společného. Všichni jsme se zbláznili (Neberte si to osobně. :-))do těch malých stvoření se zuby.drápy a chlupy ale i s neuvěřitelným množství odvahy, věrnosti a síly. Zrátka jsem ráda že jsem vás poznala (ne přímo poznala :-D) a že můžu patřit mezi tak skvělé válečníky.

A nezapomeňte Hvězdný klan je při nás. :-)