Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Milovat

23. listopadu 2012 v 13:28 | Jiskra |  povídky

Jedno obyčejné slovo o sedmi písmenech, které v sobě skrývá neuvěřitelnou moc a sílu, která nás provází celým životem a její následky se nevytratí ani, když nás náš milovaný opustí, nebo ho ztratíme. Když se nad tím ale zamyslíte slovo milovat je neuvěřitelně podceňováno a zneužíváno. Zkuste, se teď zamyslet a spočítejte, kolikrát jste za včerejší den řekli, že něco milujete. Když jste procházeli kolem pekárny a ucítili vůni čerstvého pečiva? Když jste se zadívali na nový model stojící za vitrínou C&A, nebo když vám váš dobrý známý překvapil milým dárkem? Ten poslední příklad vypadá v celku nevinně. Vždyť je to můj známý o něm snad můžeme použít slovo milovat a vyjádřit tak vztah, který k němu máme. Opravdu ale svého známého milujeme? Nepřipadá vám to nefér k vašim sestrám, otcům a matkám? Když tak silnou emoci jako je láska nebo milování přirovnáme k drobnostem a známým jaký vztah nám zůstane k vyjádření vztahu k těm nejbližším. Čeština je v tomto opravdu velmi pozadu. Jeden název pro tak rozsáhlou emoci, která má ještě tolik různých odvětví, stádií a stupňů nestačí. Ani když to vyslovíme, nepokryjeme tím slovem ani desetinu pocitů, které při tom zažíváme. Zkusme se někdy zamyslet, jak zneužíváme tak jedinečné slovo a jak tím snižujeme jeho pád a hodnotu. Milujte své nejbližší a mějte rádi své známé. Láska je potřeba všude i když v různých mírách.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co by se tu mělo co nejdříve objevit?

další příběhy Ledového klanu 61.8% (47)
Obrázky ledových 28.9% (22)
něco jiného (napište do komentářů) 9.2% (7)

Komentáře

1 Kei Kei | 30. listopadu 2012 v 20:13 | Reagovat

Zajímavý názor. Zvláštní na tom je že lidi si to často ani neuvědomují...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama