Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Ledový klan 34. část

17. ledna 2013 v 10:57 | Jiskra |  Ledový klan
Omlouvám se, vím že je to velmi krátké, ale píši to v informatice, tak se toho moc nedá stihnout. Konečně, se ale vymotáváme a příběh bude pokračovat. Prosím napiště se do komentářů vy co sem chodíte, abych věděla které kočky mám v příběhu upřednostňovat. Aby jste sem nechodili a v příběhu nebyli :-) A taky prosím napiště my i jméno vaší kočky z hlavy si to nepamatuji a hledat se mi to moc nechce. Děkuju.
Vaše (nepříliš aktivní) Jiskra
Vítr jim potichu vlál kolem uší a podtrhoval Stínčina poslední slova. Stínka sklonila hlavu a přivřela oči plné žalu. Plamínek, ale úplně nechápal její pocity.
"Ale vždyť.....přece jsi našla svou matku. Našla jsi domov, místo odkud pocházíš a kam právoplatně patříš. To, že zprávu hvězdný klan poslal tobě, rozhodně nebyla náhoda. Přáli si, aby jsi se vrátila zpět. I přes všechno co vám řekli, Hvězdní jsou vždycky o krok napřed přede všemi a všechno dopadlo jistě tak jak si plánovali." Zrzavá učednice prudce zvedla hlavu a v očích jí vzpurně zablýsklo.
"A proč se o mě matka nestarala? Proč mě nechala na farmě, když život tady je o tolik lepší?" Vousky se jí roztřásly rozčílením a její sebeovládání bylo na hraně. Plamínek její změnu nálad přisuzoval překvapení, které ji postihlo.
"Na to ti může odpovědět pouze Temná jiskra. A kvůli tomu si s ní musíš promluvit a to nepude když tu budeme stát do noci, nemyslíš?" Stínka se usmála a pomalu přikývla.
"Měli bychom aspoň něco nalovit, ať se nevracíme s prázdnou." Po těchto slovech se otočila a neslyšně vklouzla do nejbližšího porostu. Plamínek se díval na konec jejího zrzavého ocásku mizícího mezi listovím. Najednou ho přepadl nečekaný pocit. Něco co ještě nikdy necítil. Jako by mu v žaludku hrál obrovský koncert. A měl zvláštní pocit že Stínka, je vedoucí hlas.


Mezitím v táboře

Po zmizení Stínky a Plamínka v táboře zavládl velký chaos. Zimní válečníci se podezřívavě dívali kolem sebe, srst zježenou připraveni kdykoliv se bránit nějaké léčce. Hluk nakonec přehlušil hlasitý výkřik Zřivé hvězdy. Kočky se ztišily a čekaly na nějaké vyjádření. Zářivá na chvíli přivřela oči. Ach tolik problému za tak krátkou dobu. Černá, Černá moc jsi mi to neusnadnila. Je tu problém s Prašnými a Lesními, věštba, která nám předzvěstuje zradu z vlastních řad a výhružka samotného Hvězdného klanu naší léčitelce, která porušila válečnický zákoník.Dvakrát se zhluboka nadechla a vydechla. Donutila se otevřít oči. Všichni přítomní včetně Tmavého měsíce čekali na vysvětlení. Jedno po druhém. Otočila se ke svému klanu.
"Ten kdo má nějaké vážné zranění bude dnes odpočívat. Stříbrný někoho si vem a půjdete obějít hranice. Je potřeba opravit škody v táboře. Učedníci si vezmou na starost opravy dír kolem svého doupěte a u školky. Válečníci zvládnou ten zbytek." Otočila se ke starším svého klanu. "Pokud se na to cítíte vaši pomoc bych velmi přivítala." Kocouři uctivě sklonily hlavy.
"Samozřejmě Zářivá hvězdo." Velitelka vděčně přikývla.
"Jakmile to bude možné, nejspíše hlavně učedníci mělo by se i jít na lov. Shromáždění se bude konat, až budou tyto nutnosti udělány. Potom vám oznámím naše další kroky. Ovšem až je budu sama znát." Poslední větu dodala tak potichu že ji nikdo z okolí nemohl zaslechnot.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Četli jste Hunger games?

ano 42.9% (6)
ne 57.1% (8)

Komentáře

1 Sandstar z Akatsuki Sandstar z Akatsuki | Web | 17. ledna 2013 v 17:15 | Reagovat

Jé to dobrý a já sem chodím~Blesk, Černá bouře, Temná jiskra

2 Lea Lea | Web | 18. ledna 2013 v 8:09 | Reagovat

já sem chodím taky! :D přihlásila jsem si kočku - Sněhovou bouři 8-)

3 Jiskra Jiskra | 18. ledna 2013 v 14:02 | Reagovat

[1]: dekuju dobrý vedet ze sem chodí alespon někdo :-D

[2]: jj

4 SilverMist ,Rainy, Rainpaw,Rainbowstar atd.. SilverMist ,Rainy, Rainpaw,Rainbowstar atd.. | 20. ledna 2013 v 10:55 | Reagovat

Jsem tady..bohužel kvůli podělanýmu blog.cz mi trvalo tak dlouho zjistit,že tu máš nový články :-!  :-(

5 Jiskra Jiskra | 21. ledna 2013 v 20:27 | Reagovat

[4]: nic se neděje :-D Jsem moc ráda, že sem stále chodíš :-D Byla jsi můj první válečník

6 Bluestar Bluestar | 26. ledna 2013 v 13:11 | Reagovat

Omlouvám se Jiskro, že jsem tu dlouho nebyla. Přihlašovala jsem si kočky do různých klanů. Jinak, máš hezký příběh. Už jsem přečetla všechny a líbily se mi. Moc hezké ;-)

7 Keisi Keisi | E-mail | Web | 30. července 2013 v 19:18 | Reagovat

Tak jsem tě konečně dohnala. Zatím to máš celé opravdu skvělé. Už se těším na další část. Doufám že příjde dřív než zase "usnu" třeba na půl roku =D Ale tak momentálně sem chodím často. Můj kočičí učedník Plamínek, ale vyhovuje mi jak ho do příběhu zapojuješ =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama