Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Červenec 2013

Prázdniny jsou zpět

1. července 2013 v 9:40 | Jiskra |  ostatní
Zdravím drazí válečníci :-)
Je to tu opět po roce přichází zasloužené prízdniny. Tento rok se v mém životě událo plno věcí. Dobrých ale i špatných. Jelikož jsem tu anonymně nebudu je konkrétně vypisovat, ale stalo se pár věcí co mi dost zkomplikovaly život a a to je důvod, proč jsem tento rok neměla skoro žádnou náladu na přidávání článků nebo šehokoliv kolem DK. Obávám se, že vám nemohu slíbit že se to teď zlepší, zvláště přes prázdniny bych s ničím velkým nepočítala. Budu mít spoustu aktivit. Toto je jedna z těch dobrýh věcí. Dostanu štěně (vím jsme zastánci koček, tak mě prosím neukamenujte :-D), tak dlouho jsem na něj čekala, že tomu ani nemůžu uvěřit. Bude se jmenovat Elis.


Tak toto bude moje kráska :_) Jedeme si pro ni 20.7 a už odpočítávám každou vteřinu. Dneska o půl druhé odlétám do Řecka, tak mi snad rychleji uteče. Až se vrátím tak se ozvu jaké to bylo a všechny novinky.
Jestli sem stále někdo chodí tak ho obdivuji a děkuji za vytrvalost.
Zákon koček je nade vše!!!!!!!! :-D

Vaše (životem unavená ale dnes dobře naladěná) Jiskra