Omlouvám se všem válečníkům za dlouhou neaktivitu. Pokud mi to škola dovolí a zbyde čas budu se snažit být zase aktivnější.
Ode dneška uzavírám přihlášky do klanu!!!!! Omlouvám se, ale koček je moc a já budu mít práci s tím dostat je všechny do příběhu (jestli se dokopu k napsání další části)
Asi to budu dělat tak že v příběhu se budou vyskytovat kočky těch o kom vím, že sem chodí :-) takže tam budou asi stále dokola tak čtyři postavy :-D Uvidíme
Snažila jsem se změnit vzhled blogu, ale nějak mi to nešlo, nevíte jak nastavit aby obrázek v záhlavá byl správně velký. Jde mi to jen s tím co je tam teď ale s žádným jiným to nefunguje, vždy je pidimidi :-) SOS

Září 2013

Jablečná cesta

14. září 2013 v 8:13 | Jiskra |  členi Ledového klanu
Jablečná cesta
Lea/Leopardí hvězda
popis: bílá kočka s hnědýma očima, má celé uši rudé jako oheň
co jí jde: bitvy, je v nich šíleně silná
povaha: hodně výbušná povaha.. ale je soucitná a pomáhá i nepřátelům
postavení: válečnice


Ledový klan 36. část

13. září 2013 v 20:26 | Jiskra |  Ledový klan
Tímto úskokem si usnad-=nuji práci, já vím , ale bude se mi lehčeji navazovat a bude mě to víc bavit a přeco jenom, píši sem kvůli zábavě a ne z donucení. Mějte se válečníci!!!!
PS. Prosím tě Inko nepamatuješ si kdo je učitel Hvězdičky??? :-D
Jiskra


Tři dny po bitvě....

Hvězdička se krčila v mokrém podrostu. Už dva dny v kuse pršelo a její kožíšek byl stále vlhký, bez příležitosti k usušení. Další den po bitvě se spustil tento liják který stále setrvával. V táboře se začínalo šířit, že je to vzkaz od Hvězdného klanu, že se rozhodl všechny klany zatopit a založit nové. Nemohla vědět jestli je to pravda, koneckonců Hvězdní jsou nevyzpytatelní, ale rozhodla se těmto klepům nevěřit. Zmínila se o tom Bleskovi, který se jí vysmál do obličeje a politoval ji pro její myší mozek. Samozřejmě mu to hned vrátila a pořádně ho vyválela v bahně. Ještě teď se při vzpomínce na jeho zamazaný kožich musela usmát. Poslední dny se hlídka Ledových vravidelně stýkala se Zimními, jak bylo domluveno. Měla to štěstí, že na jednu takovou hlídku doprovázela svého učitele a mohla vyslechnout zprávy z jejich území. K jejímu zklamání se nedozvěděla nic zajímavého. Na území Zimních je klid, stejně jako na jejich vlastním, a ani hranice nejsou nějak více cítit ostatními klany. Ovšem jedna změna se udála a nebyla to dvakrát dobrá novina. Pachy sice nepřesahovaly přes hranice, ale všude byl cítit smíchaný pach Prašných a Lesních. Pokud se tyto dva klany opravdu spojili znamenalo to válku a nejspíše velmi krutou.
Zatřepala hlavou aby vyhnala špatné myšlenky z hlavy. Vyprázdnila svou mysl a soustředila se na svou kořist. Myš schovaná dvě králičí délky od ní neměla čas ani vypísknout. Hvězdička zvedla ještě teplé tělíčko hlodavce do tlamičky a rozběhla se zpět po svých stopách ke svému úkrytu. Lovila celé odpoledne a měla dobrý den. Odhrabala mokré listí a vyzvedla si své úlovky. Svižným tempem zamířila k táboru.

-

Černý a Stříbrný si vzájemně myli kožichy. Seděli ve válečnickém doupěti, kde kromě nich ležela také Rainpath, Ledoocasá a Černá bouře. Všechny tři byly stočené ve svých pelíšcích a tiše oddychovaly.
"Jak je na tom Sněhová? Každým dnem by se měla koťata narodit, je to tak?" mňoukl Černý mezi líznutím. Ucítil jak se Stříbrnému zatnuly svaly.
"Je hodně unavená," povzdechl si, "ale také tvrdohlavá. Nechtěla si lehnout dokud jí to nenařídila Černá jiskra a nepřipoměla jí ať myslí na koťata........Potom teprve svolila."
Stříbrný znaveně zatřepal hlavou. "Černá Jiskra předpokládá, že bude mít více jak dve koťata. Podle velikosti břicha, ale také podle její únavy. Hodně ji to vyčerpává. Už se ale nemůže dočkat až budou na světě." Černý dráp se už téměř pousmál, ale poté pouze sklopil pohled.
"To my všichni. Celý klan s netpělivostí očekává příchod jejich koťat. Vždy je to dobrá zpráva. Přináší to naději do temných časů, jako jsou tyto." Stříbrný přikývl. Na starostech mu to však neubralo.
"Alespoň že se už přesunula do školky.....Myslím, že ji půjdu zkontrolovat." Sklopil hlavu a se ztaženým ocasem vstoupil do prudkého deště.


Upírka

13. září 2013 v 19:31 | Jiskra |  členi Ledového klanu
Upírokotě/Upírka/Upíří tlapa
Vampire
popis: celá černá, oči tmavě hnědé, přes jedno oko má ofinku
co jí jde: boj a zabíjení
povaha: má děsivý smysl pro humor, věrná svému klanu, ráda se směje, když někdo potřebuje pomoc, velice ráda pomůže, to co řekne myslí opravdu vážně, v bitvách zabijí
postavení kotě/učednice/válečnice
je z cizího klanu, její matku zadávil pes, když se ji snažila bránit, je neuvěřitelně rychlá, dokáže svalit či zabít cizí kočku dřív, než si uvědomí co se děje.

Temnokotě

13. září 2013 v 19:29 | Jiskra |  členi Ledového klanu
ještě pár posledních členů přidám, ale jen proto že přihláška byla dřív než jsem je uzavřela :-D

Temnokotě/Temnota/Temná noc
Vampire
popis: celá černá, oči jsou chladně hnědé
co jí jde: Boj a zabíjení
povaha: temná, chladná, samotářská, zlomyslná, ďábelská, ale věrná svému klanu
postavení: kotě/učednice/válečnice
zemře v bitvě, když se pokusí zachránit Upíří tlapu (jsou to nejlepší kamarádky)

Ledový klan 35. část

9. září 2013 v 21:38 | Jiskra |  Ledový klan
Pouze takový rozjezt. Musím se do toho zase dostat a naladit se na kočičí vlnu.

Sněhová bouře se zastavila, aby si vydechla. Už pěknou chvíli pomáhala učedníkům opravovat díry ve školce. Musela svým koťátkům zajistit tu nejlepší péči až přijdou na svět a díry v pelíšku rozhodně nestrpí.
"Měla by jsi se šetřit." ozvalo se příjemné vrnění vedle jejího ucha. Stříbrný dráp. Otec jejích koťat si ji starostlivě prohlížel.
"Jak dlouho už tu pracuješ? Na chvíli si sedni, koťátka také nemohou spát když sebou pořád šiješ." Byla by se hádala, kdyby ale nebyla tak unavená. Poslední dny se už po probuzení cítila vyčerpaná. Břicho se jí zvětšovalo každým dnem a stále častější křeče v břiše oznamovaly jejich brzký příchod na svět.
"Kdo ale......"
"Kdo opraví školku?" přerušil ji její druh, "copak ty vážně nevěříš našim učedníkům, že nezvládnou opravit pár dír." Utahoval si z ní. To bylo navýsost jasné.
Nespokojeně zabručela, ale bez dalších protestů, se odbelhala na klidnější okraj tábora a tam se skulila do klubíčka. Za chvíli už byl slyšet pouze její pravidelné oddechování.

Černý dráp

9. září 2013 v 21:22 | Jiskra
Tááááák! Poslední nový člen našeho klanu. Musím říct, že je to pořádná makačka. Snažím se napsat další část příšhu, ale nevím kde jsem skončila a ani si už moc nepamatuju svoje zápletky, takže je tod docela boj. Jestli něco nebude úplně sedět na předchozí části tak se mo omlouvám, ale přece jenom poslední část jsem přidávala skoro před rokem. Možná už fakt před rokem :-D


Černý dráp
Scourge
popis: Černý se žlutýma očima
co mu jde: Boj
vlastnosti Milý,hodný, jen zřídka kdy se usměje
postavení: Válečník

První "po" prázdninový článek

6. září 2013 v 21:31 | Jiskra |  ostatní
Ahoj válečníci!!!!
Vím, vím jsem strašná lajdák. Píšu jak se ozvu a leda houby, ale chápekte :-) mÁM ted doma spoustu starostí (ale predevsím radostí) se svojí Eliskou. Elis, Eliška, Elisa, Elisandra, Eliša......máme spoustu variant. Je to moje radost. Na přání přidávám další fotečky :-D Jaké jste měli prázdniny. Rychle jdu pjuknout vaše blogy. Musím dohnat ztrátu :-D